Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki(k) pénzelik a 444 weboldalt...

Ki(k) pénzelik a 444 weboldalt? Mikor fog már megszűnni vagy átalakulni ? Mikor fogja már kicsinálni a kormánypárti politika?

Figyelt kérdés
Mert így borzalmas az az újságírás.

2021. jún. 24. 09:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Ha már ingyen reklámot csinálsz csináld rendesen!


[link]

2021. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem a reklámról szól a kérdés. Nem szorulnak azok rá.
2021. jún. 24. 09:33
 3/24 A kérdező kommentje:
Fideszes vagyok és èn ezt a weboldalt nem tudom értékelni !
2021. jún. 24. 09:36
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
2021. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Akkor miért olvasod? Ne olvasd!
2021. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom az első válaszolóhoz!


[link]

2021. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is borzalmas. Főleg hogy mindenhol mást írnak. Legjobb lenne ha minden medium megkapná központilag a cikket és csak azokat hozhatnák le. Igy mindenhol csak a nemzeti, konzervatív, antikommunista (ám Kína és Orosz barát) propagandát olvashatnánk. Ez legalább segítené a Nemzeti egység megvalósulását.
2021. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Akkor ne olvasd! Én sem olvasok pestisracokat.

Egyébként van egy olyan stratégia is, hogy mindent olvass el mindkét oldalról, és úgy rakd össze, értékeld az információt.


„Mikor fogja már kicsinálni a kormánypárti politika?”

Szóval te azt várod, hogy a pártod diktatórikus eszközökkel szétverjen egy olyan platformot, ahol nem azt írják, ami tetszik a rendszernek?

Ez mindent elárul a rendszerről.

Bár azt is eltudom képzelni, hogy troll vagy:)

2021. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

Többen is. Soros György. Az amerikai Demokrata Párt. Gyurcsány moslékösszefogása. A migránsok. A háttérhatalom és az árnyékvilágkormány. Zsidók. Az LMBT. A kommunisták. Gulácsi Péter. Az MTA és a CEU. Greta Thunberg. A hajléktalanok.


Hosszan lehetne folytatni a sort, de van egy egyszerű megoldás: felmégy az origóra, és akiről az origo rosszat ír, az mind pénzeli a 444-et. Ilyen egyszerű.

2021. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Mikor fogja már kicsinálni a kormánypárti politika? - ha majd áttérnek diktatúrára.
2021. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!