Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól hallottam ha elérjük az 5...

Jól hallottam ha elérjük az 5 és félmillió beoltottat nem kell maszkot hordani és mindenhova be lehet ülni?

Figyelt kérdés
Szívesen oltatlanok.

2021. jún. 25. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Discoba meg sporterndzevenyre nem.
2021. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Rosszul hallottad.
2021. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Szállodákba, strandokra és éttermekbe lehet beülni.

Nyilván azért, mert Mészáros Lőrinc ezekben érdekelt. A szállodákat már a covid előtt felvásárolta, a strandok nagy része az övé a balatonnál, valamint rengeteg csődbe ment magyar kisembertől kaparintotta meg az éttermét a covid alatt. A híres étterem "kivéreztetés" fideszes stratégia eredménye.

Nyugi, ahol nem Mészinek folyik a pénz, oda a kutyát sem engedik be az életben már.

2021. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, jol hallottad
2021. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


Szívesen oltatlanok?

Mit is?



Nem az oltottak miatt lesz enyhítés.Hanem eleve így tervezték a politikusok.


A másik pedig én nem kértem hogy oltasd magad ez a te döntésed volt a saját érdekedben.

2021. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös, senki nem kérte de az oltatlanok többsége azt mondja hogy idióták vagyunk, de azért ha miattunk feloldják, ők is mennek moziba azért.


Hogy így tervezték-e vagy sem azt nem tudom, ebben nincs referenciám.

2021. jún. 28. 21:23
 7/7 anonim válasza:
De nem érted. Nem miattatok van feloldás. Tavaly nyáron is lehetett menni mindenhova és nem volt oltás. Nyáron tudnak sokat keresni így nyitnak ennyi. Közöttök sincs a nyitashoz.
2021. jún. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!