Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely hiányos...

Karácsony Gergely hiányos nyelvtudását orvosolni fogja a 2022-es választásokig, vagy még akkor is "hiperpasszív" módon fog súlyos közpénzeket fordítani a tolmácsai kifizetésére?

Figyelt kérdés
Egy magas pozíciót betöltő politikustól (Budapest főpolgármestere) azért csak-csak elvárható némi idegen-nyelvtudás, műveltség (végső soron nem Fekete-Afrikában, vagy valamelyik posztszovjet-, ázsiai utódállamban élünk, nem?)

2021. jún. 27. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Áder János se tud angolul
2021. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Tarlóstól is elvártad ugye?
2021. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
De Áder nem is tárgyal senkivel sem, semmiről sem. Jelképes szerepet tölt be.
2021. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Mért kéne orvosolni? Nem Angliában van.
2021. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Boris Johnson orvosolta már a magyarnyelv tudását?
2021. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Orbán is fizet tolmácsokat és nem ám a francia, vagy más nyelvhez...
2021. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
6os, de attól még angolul tud. Boris is "perfektül" beszél franciául (ott tanult), de hovatalos ügynél tolmács KÖTELEZŐ.
2021. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
#7-es!Ezt a liberális huszároknak mondhotod....
2021. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

"6os, de attól még angolul tud. Boris is "perfektül" beszél franciául (ott tanult), de hovatalos ügynél tolmács KÖTELEZŐ."


Tisztasor, ezt csak arra adtam válaszul, hogy Karácsony pontosan ugyanannyit fog közpénzt költeni tolmácsokra, mint Orbán, annak ellenére, hogy ő jobban érti az angol nyelvet.


Ez ellen van kifogás?

2021. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, mennyien vannak az országban olyanok, mint én, én szeretnék felnézni valakire, olyant követni, aki okosabb, viszi az embert, satöbbi. Nem vagyok KGbarát, szerintem nem tud a közhöz beszélni se, de ezzel a végtelenül buta kérdéssel ahhoz a csapathoz sem szeretnék tartozni, amelyiknek te vagy a vezetője. Milyen súlyos közpénzek? Hát van neki egy stábja, aki aládolgozik. Takarítsa ő az irodáját?
2021. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!