Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az egykori Viszkis-rabló,...

Ha az egykori Viszkis-rabló, Ambrus Attila pártot alapítana és indulna a miniszterelnökségért is, akkor az emberek megválasztanák?

Figyelt kérdés

A múltban sokat rabolt (mint a politikusaink többsége), aztán részben leülte a börtönben (ahogy a politikusaink NEM tették meg).


Ilyen önéletrajzzal hiteles lenne magyar földön?



2021. jún. 28. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2021. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűtlen.
2021. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Attila rabolt, de senkit nem bántott soha. Nem szép amit tett, de megkapta a saját büntetését.

Mára jó útra tért, és tisztességes emberként éli az életét.

Nem értem hogy ezt hogyan lehet párhuzamba hozni a politikusokkal.

Attila nem egy országot nyomorgatott, és taszított szegénysége. Szóval a politikusoknál jobb ember, de nem ért hozzá így nem választanák meg.

2021. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. De viszont előbb választanák meg az emberek Ambrust mint a moslék koalícíót. Ez is biztos.
2021. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
#4 előfordulhat, de ha a gondolkodásmódodat tavábbfűzzük, akkor a "moslékkoalíciót pedig hamarabb választják meg, mint a krumpli dealereket 😀
2021. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Igenm de a mostaniak is rabolnak.. Életeket tesznek tönkre, őket ki fogja majd elszámoltatni ???
2021. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
#3, nem bántott senkit, tényleg? Kettőről is tudok, akit le kellett százalékolni pszihiátriai okokból. A stukker a homlokodnál, - nem dob fel mindenkit.
2021. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 igazán sajnálom erről nem tudtam.
2021. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Annyira nem rossz ember, nem volt akkoriban könnyű elvileg az élet (pénzügyileg elvileg, de én akkor nem éltem). Én megválasztanám, embereket úgysem bántana, a mai politkusok úgyis lopnak.
2021. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!