Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Gyurcsányi...

Szerintetek a Gyurcsányi 5-10%-os, vagy a mostani 20-25%-os munkanélküliség a jobb?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Forrás?
2021. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
a 20-25 tőb mint a 5-10 azér aza jób halyrá órbán víktór szeműnk kőnyes!!!4
2021. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekekt és nyugdíjasokat nem számoljuk munkanélküliként. Dolgozóképes népességből meg k.vára nincs 25% munka nélkül.
2021. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Gyurcsány idején kétszámjegyű is volt a munkanélküliség, most olyan 4-5% (jóval az EU-s átlag alatt). Te nagyon fordítva ülsz a biciklin. Nálunk plusz pénzt fizetnek nekem, ha bárkit beajánlok, és jön hozzánk dolgozni, annyira kéne még az ember.
2021. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lenne már minden 4.dik ember munkanélküli?
2021. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is kíváncsi lennék honnét az adat. A hávégé vagy a négynégynégy írta?
2021. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vitaztam egyszer egy fogyival, akit olvasta egy cikkben hogy Borsodban 40ezerrel novekedett a munkanelkuliek száma a korlatozasok miatt. Ő ezt felszorozta a megyék számaval, és még felkerekített, így meg volt győződve róla, hogy 1millióan lettek munkanélkuliek.

Megtaláltam a cikket, amiben olvasta, kiderült, hogy 40ezerRE növekedett a munkanelküliek a száma.

Elmondtam neki, de nem hitte el, meg volt győződve róla, hogy minden negyedik ember munkanélküli lett.

De 4,4 millióan dolgoznak most is, korábban akmor 5,4 millióan dolgoztak? - kérdeztem. Azt mondta, hogy ezekszerint igen. :DDD

2021. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!