Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mikor fog végre...

Orbán Viktor mikor fog végre intézkedni és korrigálni a korábbi balsikerű döntéseit Sinopharmmal és Szputnyikkal oltottakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy az egészségüket megvédje, és utazhassanak is szabadon.

2021. jún. 30. 22:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Soha, mert szerinte ez siker, világsiker.
2021. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
70%
Gondolod hogy neki számít az emberi élet? Jó sok pénzért vettük ezt a használhatatlan kínai folyadékot, mert ebből is képesek voltak lopni. Őt csak a biznisz érdekli, semmi más.
2021. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
Mikor fog végre elhúzni, és békén hagyni végre ezt a szerencsétlen szétlopott országot ?!? 😔
2021. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy mindenkit megvéd.
2021. jún. 30. 22:09
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ősszel, ha újraindul a járvány és lesz sok vakcina, akkor aki akarja, beoltják majd nyugati vakcinával is.

A hírek szerint főleg a kínai oltás hatékonysága gyenge az új indiai vírusvariánssal szemben.

2021. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
52%
Mely balsikerű döntésekre gondolsz? Én aztán végképp katasztrófának tartom a kormány járványkezelését (mielőtt le lennék fideszesezve), de a keleti vakcinák használata jó döntés volt. A Szputnyik kifejezetten hatékonynak tűnik, a Sinopharm nem annyira, de az is viszonylag sok embernél kiváltja a megfelelő immunválaszt (remélem, nálam is, én is azt kaptam).
2021. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%
Dr Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr intézkedéseket fog bevezetni hogy az emberek boldogok legyenek!
2021. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

Mivel pont a röghöz kötés volt a célja a kínaival, így értelem szerűen nem fog intézkedni az elfogadásáról.

Viszont az oltási kedvet szeretné csökkenteni, mivel újra a fájzert ajándékozza külföldre.

Munkatársam is mesélte, hogy múlt héten egye fene, elmegy oltásra.

Odament, hogy a akkor fájzert kér.

az nincs sajnáljuk.

akkor jó lesz a moderna is.

az meg végképp nincs.

és akkor választhatott a kínai meg a kínai közt, amire fogta magát hogy köszöni de akkor nem oltat.

2021. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
6%

"A hírek szerint főleg a kínai oltás hatékonysága gyenge az új indiai vírusvariánssal szemben."

Ezt hol olvastad? Én a Pfizerről olvastam ezt.

2021. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%

#8

Ponthogy a kínaiból fog külföldre ajándékozni.

2021. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!