Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új nemzeti konzultációt...

Az új nemzeti konzultációt miért nem lehet online kitölteni mint ahogy év elején is volt?

Figyelt kérdés
Alapból nem sok értelmét látom ezeknek a konzultációknak és a kérdések egy része elég propagandás is ahogy gyors átolvastam de ha online lenne akkor max 10 perc, simán kitölteném. Így viszont hogy kiküldik és küldd vissza…hát semmi kedvem postára menni ez miatt úgyhogy nem fogom kitölteni. Szerintem sokkal több fiatal töltené ki ha online is ki lehetne, nyílván nem a fiatalok nagy része de azért jóval többen mint így. Így javarészt csak a nyugdíjasok fogják ezt megtenni. Nem értem hogy ez így miért jobb, főleg hogy jóval drágább mindenkinek kiküldeni. Vélemények?

2021. júl. 3. 04:30
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Mert úgy nem kerülne vagy 6Mrd-ba.
2021. júl. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fsms ***** válasza:
89%
Az eredmény már régóta megvan. Nincs jelentősége, hogy hányan, hogyan töltik ki.
2021. júl. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Miert kellene postara menni? Lehet meg nem ismered, de igy nez ki az utcai levelgyujto lada: [link]
2021. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyfajta IQ teszt is. Aki nem ismeri fel vagy nem találja meg a postaládát, az elbukta. :)
2021. júl. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 A környékünkön ilyet nem láttam, akkor már közelebb lenne a posta de épp ez az hogy én ez miatt nem akarnék sehova menni, nem ér annyit az egész. Ha online lenne akkor 5 perc alatt kitöltöd és levan róla a gond mivel úgyis hülye kérdések vannak amiket nem vesznek figyelembe. Így hogy kiküldik meg milliárdokkal drágább a semmiért.
2021. júl. 3. 07:47
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Pénzről szól csak az egész. Orbitálisan nagyokat kaszálnak belőle egyes cégek. Szerinted most komolyan elemzik a beérkezett kérdőíveket? Mikor tojnak a népre és olyan intézkedéseket hoznak, ami a népnek nem jó? Az egész üzletről szól. Nyomtatásból több pénzt lehet lopni.
2021. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy dologra figyelj. Hogyan áramlik a pénz. (És mennyi) ez mindent megmagyaráz
2021. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már lehet: [link]
2021. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!