Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban elfogadnák a melegeket,...

Jobban elfogadnák a melegeket, ha nem provokálnák (pl. a pride-dal) az embereket?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy az emberek többségének nincs semmi baja a melegekkel egészen addig, amíg nem provokálnak, nem akarják elhitetni, hogy különbek, nem akarnak büszkék lenni rá, nem akarnának többletjogokat, és nem vonaglanak az utcán, direkt provokálva a közembert. Sok meleg ismerősöm is elítéli a pride-ot és azt mondja, sokat ront az ő megítélésén is, mert ő nem ilyen.

A demokrácia arról szól, hogy a többség szava dönt és ennek hátrányait a kisebbségnek tűrnie kell. Rengeteg olyan törvény van, ami sokaknak okoz hátrányt, sokakat diszkriminál, de mivel a többség ezt így tartja kívánatosnak el kell tűrni, hiszen ez a demokrácia lényege.



2021. júl. 6. 08:35
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
69%

21. Mert amabból nem lesz cikk? Szerintem már ezer pestisrácokhoz hasonló oldal gyártott belőle cikket.

Egyébként meg mi köze ehhez a melegeknek? Ez egy bdsm fétis. Nem azért csinálják, mert melegek, hanem azért, mert fétisük van.

Heteroban:

https://www.youtube.com/watch?v=FElEx3pt51w

2021. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
#20 Aztán mennyi gyereket vagy utcai járókelőt látsz te ezen a képen?
2021. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
25%

23. Egyet, egy kislányt.

Bár ez nem jelenti azt, hogy nem volt ott több.

Miért, te a videóban mennyit látsz?

2021. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
#8: Attól hogy te meg heterofób vagy, még egyáltalán nem látod át a kérdés lényegét. Mondom más megközelítésben: Engem nem zavar a kutyád, amíg a saját kertedbe szaratod, de ha a kapum alá, akkor igen. És minél többet szaratod a kapum alá, annál jobban fogom útálni a kutyákat még akkor is, ha korábban cuki és aranyos állatnak tartottam őket. Nincs ezen semmi álszentség, csak gondolkodni kellene, ha lenne mivel.
2021. júl. 6. 12:15
 25/38 anonim ***** válasza:
42%

Nem a Pride-on múlik. Pride egyszer van egy évben, és a melegek többsége csak ott és akkor mer például csókolózni, a hétköznapokban egyáltalán nem. A heteró párok az év 365 napján nyalhatják-falhatják egymást bárhol, bármikor, bármennyire provokatív módon, a heteroszexualitás mégis teljesen elfogadott dolog világszerte mindenhol. Én legalábbis nem tudok olyan országról, ahol a heteroszexualitást elítélnék.


De nézzünk meg akkor néhány olyan országot, ahol ténylegesen tiltottak már be Pride-ot! Ez a forrás 2019-es, ennél újabbat sajnos nem találtam így hirtelen: [link] Kedves kérdező, te hogy ítéled meg? Ezekben az országokban szerinted jobban elfogadják a melegséget, mert ott nincs Pride?

2021. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
#26: Ebben nincs igazad. Az arab országokban például azért is lecsukhatják az embert, ha heteroszexuálisként csókolózik közterületen a saját házastérsával. Sőt már az is bűn ha kézenfogva étál egy heteró pár. Én viszont rengeteg meleg párt is látok csókolózni a Westendben is és senki sem veri meg őket ezért.
2021. júl. 6. 12:44
 27/38 anonim ***** válasza:
68%
Nekem alapból nincs semmi problémám velük, maguknak gyártják a problémákat, akik problémássá válnak. Számolatlan ember él közöttünk a nem hagyományosként számon tartott nemi identitással és nagyon jól el vannak a maguk kicsi diszkréciójában, a hálószoba ajtaját becsukva maguk között. Teljesen felesleges kérkedni egy olyan körülménnyel, amely minden embernek a legbelsőbb magánügye! Köszönik, a rendezők és a rendezvényeket engedélyezők nagyon jól profitálnak ezekből a "rendezvényekből", de egyébként pedig semmi értelme az ilyen rendezvényeknek, - azt pedig kifejezetten elutasítom, hogy bármilyen (!) rendezvény okán jogosult legyen bárki is megbénítani egy egész település életét. Legyen az tüntetés, Sziget-fesztivál vagy akár a maga a Pride! Akikre rákényszerítik azt, hogy ezt elviseljék, azok semmi hasznát nem látják ennek, semmivel nem lesz jobb az életük vagy semmivel nem lesznek jobbak az élet feltételeik. Megy a lóvé a feneketlen, ismeretlen zsebekbe - és a nyertesek szemközt röhögik a tömegeket!
2021. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
42%
Amint a homofóbok nem provokálják a melegeket, nem lesz pride. Csak mondom.
2021. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
43%
"Attól hogy te meg heterofób vagy" Ha nem vagyok homofób, akkor hetero létemre heterofób vagyok? XD
2021. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
57%

#28 Sorolnád hogy az elmúlt évtizedben mivel voltak provokálva NÁLUNK a melegek, ami indokolta hogy a szimpla prájdos felvonulásból prájd-hét majd prájd-hónap legyen? (Mielőtt belekötsz, direkt írtam le így!)

Csak nem az volt a provokáció, hogy NEM voltak a prájdosok ellenében megmozdulások, nem volt betiltva, nem volt korlátozva hanem szimplán már nem érdekelte a kutyát sem?

2021. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!