Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliaknak mi bajuk a...

A jobboldaliaknak mi bajuk a Bitcoinnal?

Figyelt kérdés
A kriptovaluták nagy előnye, hogy adnak egyfajta pénzügyi függetlenséget a nagyhatalmaktól és az államtól. Ez miért nem tetszik egyeseknek?

2021. júl. 7. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

A jobboldaliak manapság gyakorlatilag a 100 évvel ezelőtti kommunisták rigmusait skandálják.


Mániájuk, hogy fizikai munkával kell megkeresi a pénzed, mert különben büdös zsidó vagy.

2021. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Apám is mindig azzal jön, hogy a normális ember az állatokat tart meg gyümölcsöst tart, mellé meg gyárban veri a vasat, mert ezek "keresztény munkák", részvényekkel kereskedni meg hasonlók az meg "zsidó munka".
2021. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jobb-vagy baloldaltól függetlenül sokaknak van gondja kritpovalutákkal, mert könnyű menedék bűnözőknek, és nagyon környezetszennyező a bányászatuk. Nem véletlenül tiltják egyre több helyen.
2021. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem még észre, hogy ez politikai oldal kérdése lenne.

Te miből látod?

2021. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ugyanaz lehet a baja vele a jobboldaliaknak, mint a baloldaliaknak.

Honnan veszed hogy másképpen vélekedik róla valaki ha jobboldali, mint ha baloldali?

Kb. olyan mintha azt hinnéd a jobboldaliak azok csak akik nem szeretik a kelkáposzta főzeléket.

2021. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ez a kérdés csak egy újabb béna próbálkozás hogy valamilyen módon ekézni tudjad a másik tábort... mert amúgy nettó hülyeség. én pl jobboldali vgyok, sőt szélsőjobbos. és nem foglalkozom mezőgazdasággal, sőt humán beállítottságú vagyok, 2 diplomát is szereztem az ELTE-n, és a portfóliómban vannak kriptok is... úgyhogy én már biztosan cáfolom az állításod
2021. júl. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi? Jobb oldali vagyok és évek óta veszek kriptót.
2021. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy a jobboldaliaknak bajuk van a kriptoval. Marhaságot beszélsz...
2021. júl. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A tévképzeteiddel fordulj orvoshoz, mucika!
2021. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem értuk mi az
2021. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!