Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell, itthon is, egy...

Miért kell, itthon is, egy egész hónapig ünnepelni, üneppségsorozattal, a homoszexualitást a Pride-ot meg az Lmbtq-t?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a fejlett nyugaton, kificamodott módon így van...

júl. 8. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha a fidesz nem habosítaná a témát, ezredannyi ember sem értesülne erről az egészről. Ilyen rendezvényekre lmbtq emberek szoktak menni általában, én nem is hallok róluk, ha a fidesz nem használja éppen politikai célra a dolgot.
júl. 8. 17:07
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Én a legtöbbet a fideszes médiából hallok a melegekről és a pride-ról, valamiért ez náluk kiemelt fontosságú téma, akárcsak a fideszesek körében, állandóan erről beszélnek a környezetemben.
júl. 8. 17:09
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell, nekem eszem ágában sincs ünnepelni. Miért kéne egy szexuális perverziót ünnepelni?
júl. 8. 17:09
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Azt nézik mivel lehet "utáltatni",

összeugrasztani embereket..

Azt azért kell gyűlölni,amazt meg amazért stb...

Antimilliomos csoportba azért belépnék...

júl. 8. 17:13
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
3: neked nem kell ünnepelni, mit törődsz velük?
júl. 8. 17:13
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
5: egy ünnep egy országban a egész nemzet ünnepe (jobb esetben), perverz kisebbségek ne ünnepeljenek, hiszen nincs mit ünnepelni.
júl. 8. 17:16
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
6: zsidó ünnepek is vannak pl., amik a többségnek nem ünnepek, és kit bánt, hogy ők magukban ünneplik? A többség egyszerűen nem törődik vele. Ugyanez kellene az lmbtq esetében is. Ők ünnepeljenek, ha akarnak, nekünk közömbös.
júl. 8. 17:23
Unatkozol? Gyere játszani!
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
Ebben az a legnagyobb poén, hogy maguk a résztvevők sem tudják, vagy egyszerűen nincs egy elfogadható magyaráztuk arra, hogy miért vonulnak fel.
júl. 8. 17:23
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
AZért, hogy ne orbánék lopása legyen a téma szokás szerint.
júl. 8. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Neked nem kell ünnepelned - úgy, ahogyan én sem fogom. Nem kötelező! És csak azért, hogy csinálhasd a punkrációt, teljesen felesleges azt sugallni másoknak, hogy ez kötelező! Én például átszervezem az életemet, - de a lényeg, hogy magasról vastagon dobálom ürülékkel magát, a jelenséget. És ha sokan tennének, tennétek így, akkor nem kapna egyre inkább felerősödő figyelmet ez az egész bohóckodás.
júl. 8. 18:38
1 2
ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!