Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek ennyit foglalkozni a...

Minek ennyit foglalkozni a melegekkel?

Figyelt kérdés
Bár gusztustalannak tartottam mindig is hogy két férfi egymást dugja, úgy nagyon sohasem érdekelt a téma, nem beszéltem róla, nem tettem szóvá, mert gondoltam próbálok elfogadó lenni velük, minek bántsam a másikat? Mostanra viszont már kezdenek egyre jobban irritálni, szivárványos karszalagok a fociban, az nba-ben, melegek a sorozatokban, filmekben, reklámokban, colán, mcdonaldsban, épületeken szivárványos zászló, felvonulás helyett már egész pride hónap... minek ez már ? hagyjanak már békén vele.
2021. júl. 8. 17:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Az EU foglalkozik vele állandóan. Most azt mondta Ruttle, hogy még rosszabb a vírusnál, a gazdasági visszaesésnél is a gyermekvéedelmi törvény. WTF??
2021. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
Mert ok eroltetik ... ha nem hisztiznenek, az emberek nem is tudnak, hogy leteznek melegek.
2021. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem foglalkozna vele senki, én nem is nagyon találkozok meleggel, akivel egyetemen találkoztam azzal is úgy voltam, hogy oké van ilyen is, bánom is én, élje az életét, csak nekem ne kelljen azt elképzelnem mit csinál.
2021. júl. 8. 17:58
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

Ma ezen az oldalon az összes meleges és pride-os kérdést fideszesek tették fel.

Ti foglalkoztok velük a legtöbbet. Miért?

Komolyan kérdem, mert nem értem a fokozott érdeklődés okát, amit a jobboldal tanúsít a melegek iránt, hacsak nem pszichológiai okok állnak mögötte és egy önelfogadási folyamat része, melynek vége az ereszcsatorna.

2021. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy fideszesek, meg jobboldaliak? :D Honnan veszed, hogy bármilyen oldali lennék, szimplán csak nem értem, miért van most hirtelen mindenhol ez a szivárványos maszlag, amikor eddig nem volt ilyen?
2021. júl. 8. 18:03
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Jah, szokásos "én nem vagyok fideszes csak..". Mi van, ciki már fideszesnek lenni? :D
2021. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy ettől a ku.va melegtől vannak annyian😉
2021. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

eddig nem mosta őket össze törvény a pedofilokkal.

Lehet, hogy te nem tudsz arról, hogy ismerőseid melegek, de attól még ez egy gyakori dolog, statisztikai szempontból minden 10.ember nem hetero. És mostanában ahogy egyre többen kezdik úgy érezni, hogy biztonságban élhetik az életüket azzal, hogy felvállalják, hogy melegek, úgy nő az ellenük elkövetett bűntények száma.

A legtöbb ember, aki a melegekkel van elfoglalva amúgy , nem meleg, hisz gondolom te sem vagy az.

2021. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

6

mi van nem tudsz kiszakadni a szektás gondolkodásból? Vannak a te fajtád meg a másikak fajtája? ezt a tempót már valahol az ókorban meghaladták ám, csak úgy szólok, üdv 2021-ben... De amúgy bánom is legyek fideszes, ha attól nyugodtabban alszol. A kérdésem ettől függetlenül és immáron újdonsült fideszesként ugyanaz, miért van most hirtelen ennyi szivárványos propaganda?

2021. júl. 8. 18:13
 10/28 anonim ***** válasza:
23%
De a pedofilok között sok a homokos, vagy nem így van?
2021. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!