Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, miért jönnek most...

Nem értem, miért jönnek most azzal, hogy az óvodákban "meleget csinálnak" a gyerekeinkből, több gyerekem és unokám van, de soha nem próbálták egyiket sem "felvilágosítani", sem az óvodában, sem az iskolában?

Figyelt kérdés
Akkor most mire is ez a törvény? Vagy más városokban történt ilyen, tudtok erre konkrét példákat? Én azt tapasztaltam, hogy Magyarországon hihetetlenül gyerekcipőben jár a felvilágosítás, még a heterok szexualitása is többnyire tabu téma. Akkor most miért az az új törvény?

#óvodások felvilágosítása
2021. júl. 9. 08:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
7: az utcán láthatnak amúgy prostitúciót meg gyilkosságot is, mégsem mutogatunk ilyen képeket gyereknek. Amúgy én semmiféle homoszexuális tevékenységet nem akarok látni az utcán, mert zavar. Ezt intézzék el 4 fal közt.
2021. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Kedves kérdező, nagyon gyorsan le kellene venned a szemellenződet, mert a végén még meglepődsz!
2021. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
#3 Soha sehol nem bíztattak senkit arra, hogy válassza ezt az "életformát". Kár az erőlködés, az, hogy elmondják, hogy őket nem kell ezért kirekeszteni az nem népszerűsítés.
2021. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

És akkor amiatt a nyomorult pár százalék miatt kell átnevelni az emberek zömét, főleg a gyerekeket, hogy a buznyákok kézenfogva nyalhassák egymást az utcákon is?

Remek jövőkép.

elferdítés a valódi problémáktól...

Aha, mert a gyurcsótány alatt ugye nem volt semmilyen probléma...

Ezek a kifordult összeesküvéselméletek a padszélre ültetett libbantaktól, istenem....

2021. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

"nem mindegy, hogy csak elmondják (ez volt eddig is), vagy arra bíztatják őket, hogy válasszák ezt az életformát."(mármint a meleget) - írja egy tanult kommentelőnk.

És szavazati joga van.

2021. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

15: vajon ezt hogyan kell a gyakorlatban elképzelni?


"Gyerekek, ki szeretne közületek meleg lenni?"

"Én, én!"

"Ennyi még nem elég, lássam a kezeket!"

2021. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
arra hogy ne arról beszéljünk hogy Orbán eladja az országot a kínaiaknak
2021. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
#11, én téged nem akarlak látni az utcán, mert zavarsz. élj a négy fal között
2021. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
#14, téged átneveltek? hogy ment? homoszexuális vagy már?
2021. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
Láttad-e már a san-fanciskói melegkórus videóját?
2021. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!