Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány miért titkol...

Demion kérdése:

A magyar kormány miért titkol közérdekű egészségügyi adatokat?

Figyelt kérdés

MRI és CT készülékek száma 100 000 lakosra vetítve:

Hungary: data not available.


[link]


2015-ben volt utoljára adat MRI-ről, akkor tökutolsók között voltunk:


[link]


Most már mindig ez lesz, ha valami sz*r, akkor letagadják, eltitkolják, közben szól a harsona, hogy mekkora királyak vagyunk, Európa a fasorban sincs hozzánk képest, a közkórházakban meg hónapokat kell várni egy sima diagnózisra is? A hülyék meg úgyse értik miért van ez, jó nekik így, megszokták már, ebben szocializálódtak, azt hiszik ez a normális.

A háttérben meg építik a haverokkal a privát egészségügyet, ha kell majd ott arany áron mehetsz MRI vizsgálatra.



2021. júl. 9. 11:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
3: Köszönöm a részletes választ.
2021. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Találtam rendes adatokat 2019-ből, de akkor is tragédia a magyar számok.


[link]

2021. júl. 16. 08:42
 13/16 anonim ***** válasza:
35%
A saját tapasztalataimnak vagy a Gyurcsány-Dobrev-Apró klán vezette ellenzéknek higgyek? Maradok a saját tapasztalataimnál.
2021. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
#12 Mi az neked ami tragédia a magyar számokban? Konkrétan leírtam neked, hogy alig pár napos az előjegyzés a betegeknél ilyen vizsgálatra. Mit akarsz még?
2021. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14

"alig pár napos az előjegyzés a betegeknél ilyen vizsgálatra."


Miről beszélsz? A lista tele van el nem végzett vizsgálatokkal, amik hónapok óta "újraütemezésre várnak" vagy "elbírálása folyamatban". A legtöbbnél még csak tervezett vizsgálati időpont sincs megadva miközben hónapokkal ezelőtt regisztráltak. Gondolom a fizetős betegeket előre veszik...

Mondjuk nem csoda, ha minden 1.000.000 lakosra jut 13 CT, vagyis 1 CT gépnek 77.000 lakost kellene lefednie.


[link]

2021. júl. 16. 14:01
 16/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem hiszek a magyar gyűlölő ellenzék hazudozásainak. Végig azt hazudták, hogy a kormány oltás programja nem működik de nekem egész más volt a tapasztalatom. A saját tapasztalatomnak hiszek, nem a magyar gyűlölő ellenzék hazudozásainak.


Törökbálinti oltóközpontban minden nagyon jól ment.

Az első és második oltást is időben beadták.

Köszönet mindenkinek aki közbe járt; orvosok, ápolók, katonák, szervezők.

Csütörtökön (Február 18) kaptam az első oltást. Minden nagyon jól ment. Taxival mentünk. Feleségem elkísért. A kísérőket is beengedték. Nagyon profik, udvariasak és kedvesek voltak az orvosok, ápolók és a katonák akik segédkeztek. A katonák nagyon kedvesek voltak. Délceg magyar fiúk és aranyos magyar lányok. Egy fél órát kellett várni a beoltottaknak egy teremben, hogy minden rendben van. Egy fél óra múltával hozták az igazoló papírt és mondták, hogy 3 hét múlva értesít a háziorvosunk a második oltásért.

A második oltást is megkaptam (Március 11). Akkor is minden nagyon simán ment. Akkor is kedvesek voltak.

2021. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!