Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így 76 év távlatából visszanéz...

Így 76 év távlatából visszanézve ugye, hogy jobb lett volna, ha megnyerjük a II. világháborút?

Figyelt kérdés
Németek úgysem írtottak volna ki minket, meg küldtek volna vissza az Urálba. Lett volna egy német bábkormány az ország élén, de az összes magyar egyesült lenne most egy országhatáron belül. Jól élnénk és bűnözés, BLM meg LGBTQ propaganda sem lenne.

2021. júl. 10. 19:14
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
59%

#9

"Annyira szeretett minket, hogy még meg is szállta az országot, ugye?"

Horthy Miklós árulásának köszönhetően. Egyezkedés a kommunistákkal hazaárulás volt.

2021. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
40%
21-es: igen, ellentétben azzal, hogyha hagyta volna, hogy magyarok százezrei haljanak meg egy már évek óta elvesztett háborúban. Nagyon okos vagy.
2021. júl. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
24%
23:53: egy mindenben a németek érdekeit kiszolgáló bábkormány nyakunkba ültetése (Szálasi), az ország lerablása(komplett üzemek leszerelése és Németországba szállítása) és utána a maradék totális lerombolása az nem volt árulás, ugye?
2021. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
41%
17:45: ja, akkor az már jó. Követ törni az Urálban mennyivel felemelőbb a gázkamránál.
2021. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
5%

#22 (01:36):"ország lerablása(komplett üzemek leszerelése és Németországba szállítása)"


Ezt inkább a kommunisták tették. Azokkal az országokkal is, amelyek behódoltak a Szovjetuniónak. Ha az üzemeket nem is vitték el, az emberek gyakorlatiag rabszolgaként éltek. Ahogy ma is.


Sajnos Szálasi miniszterelnöksége idején volt az ország utoljára szabad.

2021. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
20-as vagyok nemtudom ezzel mi bajotok ez olyan mintha azt mondanánk hogy nost az USA vezetése szar és a következő is szar lessz és az azutáni is. Ott a példa a SZU-ra Sztálin halálával ha nem is sokat de javultak a körülmények bizonyos szintem. Az ilyes féle lepontozás gyerekes senki nem ír érveket se semmit csak húha biztos neonáci pontozzuk le. De ahogy sejteni lehet ez is le lessz pontozva de nem igazán érdekel mert ez a szintezés engem nem érdekel annyi hogy tudok korlátlanul választ írni és ennyi elég
2021. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
17:35: na jó, te sajnos vitaképtelen vagy.
2021. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
42%

"17:35: na jó, te sajnos vitaképtelen vagy."

Valóban?


"21-es: igen, ellentétben azzal, hogyha hagyta volna, hogy magyarok százezrei haljanak meg egy már évek óta elvesztett háborúban. Nagyon okos vagy."

Deportálás a kommunista munkatáborokba annyival jobb volt? Ott talán kevesebben haltak meg? Én inkább választanám a háborút, még akkor is ha esélytelen megnyerni.


"Hitler mániája volt ez a népírtás sok embere nem volt ilyen"

Van valami bizonyíték, hogy a mániája volt? Én eddig csak az ellenségitől hallotam ezt, ami, lássuk be, nem feltétlenül hiteles. A "népirtás túlélőinek" beszámolói pedig, legalábbis azok, amelyek részletekbe is bocsátkoznak, távol állnak a valóságtól. Kénytelen vagyok azt állítani, hogy hazudnak, mert ahogy leírnak bizonyos eseményeket, például hamvasztás, a valóságban egyáltatlán nem úgy zajlik. Sajnos ugyanezt kell mondanom a holokauszt-szakértők állításairól is.


#21 #25 voltam

2021. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:

Jó de akkor is ez egy olyan hogy a felvétepek is erről tanuskodnak hogy ő gondolta ki ezt. Szerinted nem meg adta volna magát a szövetségeseknek ahhelyett hogy öngyilkos lett ha nem lett volna a mániája? Ne úgy képzeljük el ezt a német győzelmet mint sok filmben hanem úgy hogy nem történik meg egyszerűen a D-nap mivel mondhatni az idnítota el a vereséget ha amerika nem avatkozik be az angoloknak vége lett volna az oroszok nem kaotal volna utánpótlásokat így akár moszkváig is eljutottak volna japánnal valszeg ugyan az történt volna mert amerika ugyan úgy visszatámadt volna így ott tartunk hogy nincs magyhatalom aki a németek ellen lenne. Egyszer csak hitler meghal vagy természetesen akkor járunk rosszul vagy hamarabb betegségbe/sikerül egy merénylet ami annyi volt már és akkor járunk jól mivel akik ezt tették általában magas rangú tisztek voltak akik nem így vezették volna az országot.


Nekünk megramadt volna észak erdély és a többi terület nincs ez a brüsszelezés nincs 56 nincs hadsereg leamortizálás a feri által stb stb stb sok elóny lett volna.

2021. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 zetsu99 ***** válasza:
39%
Igen, csak nem a németek oldalán.
2021. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!