Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik volt eddig objektíven...

Melyik volt eddig objektíven nézve a legjobb magyar kormány a Rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

A 2010 utáni mindhárom Orbán-kormány.

Lehet brekegni kígyót-békát kedves ballib csürhe, de nem mindenkit választanak meg egymás után 3-szor ilyen többséggel. (Igen, tudom hogy nem 2/3 szavazott rájuk, de az ország fele igen.)

2021. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 árokpart ***** válasza:
9%
A 2010 utáni első kettő Orbán kormány. A Lázár János miniszterelnökséget vezető miniszter féle szemlélet volt eddig a legjobb 2014-18 között. Ez volt eddig szerintem a legprosperálóbb időszak mint gazdaságilag, mind a fejlődő demokráciánk szempontjából. Lehet, hogy nem véletlenül kellett neki hátrébb állni.
2021. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
91%
Mitől jó objektíven egy kormány? Ha ezt definiálod, akkor tudunk válaszolni :)
2021. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Erre objektív válasz nincs, csak szubjektív.


Nálam kiesnek azok a kormányok, amelyekben szerepelt Torgyán József, továbbá siralmasnak tartom Draskovics és Veres pénzügyminiszteri ámokfutását (államcsődhöz vezető út kikövezése).


A maradékok kb hoztak egy elvárt színvonalat.


Én nem vagyok akkora Lázár fan, mint sokan, ezért őt nem hiányolom, tény, hogy amióta más felügyeli a pályázatokat, kevesebb problémát jelez az OLAF. (=EU)

Szerintem Varga Judit, Novák Katalin és Szíjjártó beemelése a kormányba növelte a színvonalat, ezért nálam a mostani a nyerő.

De a 2010 utáni többi Orbán-kormány, a Bajnai-kormány, és a Bokros-féle Horn kormány sem volt olyan rossz.

2021. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Objektíven, akármennyire is nem kedvelem őket, de a második Orbán kormány (2010).
2022. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!