Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendszeres gyűlöletkeltés,...

A rendszeres gyűlöletkeltés, tolvajlás és kirekesztő politika miatt az EU-ban teljesen ingatag lett a helyünk. Hogyan lehetne segélykiáltással élni az EU felé, hogy takarítsa el az országból a fideszt, hogy ne érje a normális réteget katasztrófa?

Figyelt kérdés
Az EU nélkül magyarországnak annyi, a náci Németországot idéző törvényjavaslatok, rendeletek, és Európa szinten kimagaslóan a legnagyobb tolvajlást végzi az orsós-kormány. Ezt az undorító férgest valahogy ki kellene innen írtani, de sajnos ők az ország rákfenéje - elpusztíthatatlanok. Hogyan lehetne megbuktatni az autoriter kormányzást EU segítséggel, hiszen még a választási rendszerünk is olyan korrupt, hogy 54%-os szavazat is 2/3-al egyenlő?
2021. júl. 11. 11:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Hát az jobb lenne ha magyar lopna magyartól mert az eu pénzek nem fogynak el soha.
2021. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
11 te nagyon beteg vagy kit érdekel a hajad meg a körmöd az albérlet árakat meg a lakásokat nézd.És ved a magyar fizetést szerinted melyik éri be a nyugatit bár tudom neked a köröm a fontos a család alapitásnál.
2021. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

"A rendszeres gyűlöletkeltés..."


Ez pedig sorokon át ócska gyúlölködés követi, majd a végén azt is bizonyítod, hogy végtelenül buta vagy: "...még a választási rendszerünk is olyan korrupt, hogy 54%-os szavazat is 2/3-al egyenlő."

Sem a korrupcó fogalmával, sem a választási rendszerek céljaival nem vagy tisztában.

2021. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
Ezek a fidesz bérencek tuti nem minimálbért kapnak a komentekért.
2021. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

13) Elöször is szögezzük le, hogy a hozzászólás, ami reagáltam az árszínvonalra vonatkozott nem a fizetésekre. Az árszínvonalhoz a szolgáltatások árai is hozzátartoznak, amire hoztam példákat, amikröla google segítségével te is meggyözödhetsz. Ami az ingatlanárakat illeti abba azért nem mentem bele, mert "nyugaton" se egységesek az ingatlanárak, ott is vab külöbség: Pl Bécs-Zürich, vagy München-Luxemborg, vagy Berlin-London között. De kevedért pl Müßncehnben: egy nem teljesen új, nem kirivóan jó, átlagos kétszobás lakás ára 250 ezer eurónál kezödik, ugyaneza elvárosban vagy kiemelkedöen, jó helyen 400-500 ezer ezer, a vadonatúj 2 szobás kétszobáslakások pedig félmillió eurónál indulnak.

Szerinted Budapesten egy normál nem új épitésü kétszobás lakás ára 200 millió forintnál indul, egy elsö kerületi kétszobás lakás vagy egy új építésü meg félmilliárd forintnál indul?

(ÉS

2021. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
En Hungarologiat tanulok Hamburgban, megerteni, hogy elegetek van a rasszista magyar kormanybol, de azzal nem tudni egyeterteni, hogy az arak nyugatiak lennenek. Az egyeagyas kollegiumi szombamban fizetem honapban 450 eurot. Budapesten töltöttem 2019-ben egy semester, és akkor fizettem ugyanolyan egyagyas szobanak 60 0000 HUF-t.
2021. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha az ilyen gyűlölködők, mint te, kiabálás, orsósozás, korruptozás helyett csöndben maradnának, máris jobb hely lenne Magyarország és a EU is, kedves kérdező. Járj elöl jó példával.
2021. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#16!


És szögezzük le azt is, hogy nincs semmilyen valós tapasztalatod. 15 évvel ezelőtt is találtam olcsóbb szállást Svájcban, mint Mo-on. Minimálisan olcsóbb volt a benzin és kaja is kb. ugyanannyiba került. Csak ott akkor egy gyári munkás kersett annyitt, mint nálunk egy felsővezető.

2021. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%
19 hiába mondom a fideszes troll szerint meg lehet élni 47 forintból is szerinte ok ha minimálbér 160000 ft. nyilván ö nem ebből él meg meg vesz lakást magának meg vesz ki albérletet.De tudom hogy, Bulgária után itt a legkevesebb a fizetés az eu-ban de nyilván ezt is én találtam ki írhatók én bármit.A fideszes bér komentelők nem a népel vannak.És akkor az inflációt meg a 27% áfát nem is mondtam de nyilván én látom rosszul a dolgokat.Nyilván a köröm meg a hajvágás a fontos és nem a lakás árak meg az albérlet.Ki tudja ez ember milyen világból jött ha ilyeneket ír a valóságról fogalma sincs.Gondolom ilyenek élnek az Orbán kastélyban amit eu pénzből épitenek.
2021. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%

20!


És tegyük még hozzá, hogy azóta a hazai bérek átlagosan háromszorosára növekedtek.

2021. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!