Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter bohócot csinált...

Jakab Péter bohócot csinált magából az építőmunkással való konfliktusával? Ezzel hátráltatja az ellenzéki összefogást?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Pont a melós volt a bunkó nekiment volna Jakab Petinek. Nem tudod várni 5 percet se még tart a forgatás.
2021. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Jákob rabbi nem csinált magából bohócot. Jákob bohóc volt az előtt is.
2021. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Jakab annyit hivatkozott mostanában a "melósokra", mint anno Kádár a "becsületes munkásokra".


Életében először találkozott eggyel, hát nem sikerült fényesen.

2021. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1

Szegény melós csak a munkáját végzi. A burzsuj parlamenti képviselő meg mit pofátlankodik be az építkezés közepére?

2021. júl. 11. 12:50
 5/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nézd... Az, hogy el akatra ütni a munkásember vagy sem, azt nem tudjuk, de lényegtelen is. Viszont az, hogy a munkásemberrel perel azért, mert Orbán/Mészáros/akárki lop, meg mennyi (adófizetői) pénzért építik azt a szart, arról a munkásember semmit sem tehet. Neki az a feladata, hogy a munkáját elvégezze. Esetleg fogalma sincs, hogy miből fizetik.
2021. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

[link]

Nekem eléggé úgy tűnik, hogy a traktoros még rá is fordul a képviselőkre. Pedig bőven van ott hely.

" A burzsuj parlamenti képviselő meg mit pofátlankodik be az építkezés közepére?"

Ezt meg benézted. Forgatás közterületen zajlott, az építkezés pedig (videóban is látható), a kordonnal elzárt terület mögött.

2021. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ez a munkásnak volt ciki, valószínűleg fogyatékos lehet szegény és engedelmesen elindult a géppel mert a gazdái erre utasították. A Fidesz minden ilyen akciójával azt gondolja valamiért az ellenzéket járatta le nem magát, ezt mindig érdekesnek találom.
2021. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát én ellenzéki vagyok, de az ilyen akciók pont elhiteltelenítik az ellenzéket.

Nem is rakhatnák fel a munkással való veszekedést a netre a személyiségi jogok miatt

2021. júl. 11. 14:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán erről a munkásembert kéne megkerdezni de érdekes módon ezután a Jakabos ügy után nem készitettek vele interjút vagy nem írták le a nevét még a hirekben sem. Ez azért furcsa. De innen látszik hogy megrendezett jelenet volt ilyen választási kampány féleség csak rosszul jött ki. Azt akarták ezzel elmondani a Jobbik hogy nem hátrálnak meg még akkor sem ha elakarják őket ütni vagy akármi. Tehát szerintem megrendezett volt de ha mégsem akkor mi is a munkásember neve aki vezette a munkagépet?
2021. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"Hát én ellenzéki vagyok, de az ilyen akciók .............."

Hát te pont nagyon fideszes vagy, kit akarsz átejteni?? ;)


"Nem is rakhatnák fel a munkással való veszekedést a netre a személyiségi jogok miatt"

Hogyne rakhatnák, maximum arckitakarást kell alkalmazniuk ha az látszik a felvételen és nincs beleegyezés a munkától annak a mutatásához!

2021. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!