Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kéritek az uniós vakcinaigazol...

Kéritek az uniós vakcinaigazolványt? Szerintetek jó dolog kérni? Hasznos?

Figyelt kérdés
Én ugyan soha nem kérem, kérje az akinek hat anyja van! Euroszkeptikus gondolkodó vagyok, az elveimhez hűen nem hagyom, hogy belekerüljek az EU ezen adatbázisába. Fúj, nem kérem, nem kell! Hányingerem van attól, hogy a kormány valósággal rám akarja kényszeríteni, hogy belekerüljek egy ilyen adatbázisba. Nem hagyom, hogy befolyásoljanak. Az orvosok ajánlják? Mindegy, nem érdekel, akkor sem kérem. Ti kéritek? Szerintem senki ne kérje.

2021. júl. 11. 13:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Én nem kértem, mert nem akarok úgysem olyan helyre menni, ahol nem fogadják el a magyar igazolványt. Ha szükség lenne rá, kérném. De a járványhelyzet miatt az lenne a legjobb, ha minél kevesebben lépnék át az országhatárokat mostanság. Inkább egy "maradj otthon" kampány kéne, nem igazolványok sora.
2021. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én nem kérem és nem is kérném.
2021. júl. 11. 13:52
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Persze, itt a nyár megyek utazni. Ősszel úgyis jön a 29857. hullám és ülhetsz otthon.
2021. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kényszeríteni akarnak rá, hogy kérjem, de én ellenállok.
2021. júl. 11. 13:52
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

#1

Leginkább semmi se kéne csak hagyni az embereket normálisan élnixd

2021. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#3.

Ne kérd! Befolyásolni akarnak és bekerülsz az EU adatbázisába. Rossz dolog az EU.

2021. júl. 11. 13:53
 7/28 A kérdező kommentje:
Én nem akarom kérni, de rá akarnak venni.
2021. júl. 11. 13:54
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem kérem, mert 1, nincs rá szükségem, 2, nem szeretek adatbázisba bekerülni (mégha közvetetten benne is vagyok már) 3, ez egy újabb birodalmi törekvés az eu részéről, és köszönöm suépen de nincs kedvem sakkfiguraként beszállni a trottyos gerinctelen politikusok "játékába".
2021. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#8.

Nagyon igaz!!! Én is így gondolom!

2021. júl. 11. 14:00
 10/28 anonim ***** válasza:
33%
Na, ez új! Kezdetben voltak a víruskonteósok, akik szerint nincs vírus, aztán jöttek a vakcinakonteósok, oltásellenesek, akik szerint billgécc...És most itt van a legújabb, aki bár beoltatta magát, most attól retteg, hogy valami adatbázisba belekerül. Kíváncsian várom hová mutálódik, mi lesz a következő :)
2021. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!