Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok bizonyítékokat...

Tudnátok bizonyítékokat mondani Mészáros lopásáról?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy Mészáros lop,lop,lop,de bizonyítékot, még sehol sem olvastam.

2021. júl. 12. 12:49
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
55%

Jövőre ez miben lesz másképp?

"Persze kiírják a pályázatot, hogy hivatalosnak tűnjön, ezért nem tudnak belekötni, de már rég előre meg van beszélve ki fogja nyerni"

Mert ezt, bárki van kormányon be lehet nyögni.

2021. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
"Persze kiírják a pályázatot, hogy hivatalosnak tűnjön, ezért nem tudnak belekötni, de már rég előre meg van beszélve ki fogja nyerni." Erre van bizonyíték? Mert, eléggé üldözési mániának tűnik...............
2021. júl. 12. 13:02
 13/57 anonim ***** válasza:
65%

12, Elios-ügy, amit az OLAF is vizsgált : [link]


Bár ez EU-s pénz de a közpénzzel is ugyanezt teszik. Meg úgy kb mindennel.


A közeli haveri/rokoni kör mindent lóvét megkap.

2021. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:

"12, Elios-ügy, amit az OLAF is vizsgált : [link] Mészárosról kérdeztem, nem Tiborczról. Egyébként itt sem bizonyított a lopás..................


"Bár ez EU-s pénz de a közpénzzel is ugyanezt teszik. Meg úgy kb mindennel." Bizonyíték?


"A közeli haveri/rokoni kör mindent lóvét megkap." Bizonyíték?

2021. júl. 12. 13:19
 15/57 hypno ***** válasza:
86%

#14

Gondolom bármit írnánk, ha neked nem tetszene, akkor azt mondanád, hogy hol a bírói ítélet a lopásról.

Ennek így semmi értelme.

2021. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
14%

lop, nem érted LOP fogadd el, mi az, hogy ezt meg mered kérdőjelezni?


amúgy tényleg lopnak valamennyit, de ezt sajnos el kell fogadni, másik kormánynál se lenne különb, ott megkapnák a jogokat külföldi cégek

2021. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy legaláziálják a lopást, még nem változtat a tényen, hogy lopnak.


Hacsak a bizonyítékokra utazunk (ergo a kérdezőnek tett szívesség szerint félretesszük a józan paraszti eszet és logikát is), akkor a rendszerváltás óta mi vagyunk a legtisztességesebb ország az egész kontinensen, hisz senki nem ítéltek el. Max. évente 1 politikust a néhány százból, de azoknak az eljárása is évekig kitart a bíróságon.

2021. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
63%

" nem hajlandóak elismerni, hogy már 2010 előtt milliárdos forgalmú cége volt, mert sikeres építési vállalkozó volt."


Lássuk a cégi telesítményét 2010-től. Ez az ember vagy egy üzleti zseni, vagy rá írják a pályázatokat. Mindenki eldöntheti:


[link]


[link]

2021. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
64%

"amúgy tényleg lopnak valamennyit, de ezt sajnos el kell fogadni, másik kormánynál se lenne különb, ott megkapnák a jogokat külföldi cégek"


Olyat nem tudsz elképzelni, hogy a mostani kormány előnyben részesíthetné a magyar cégeket általában, nem csak a haveri cégeket? Mert azzal nem lenne gond, ha általában magyar cégek nyernének, a probléma az, hogy a legzsírosabb munkákat mindig ugyanaz a kör nyeri, elszívva ezzel a forrásokat a valóban jó magyar cégek elől, és kontraszelektálva a piacot, ahol nem a legjobb magyar cég kapja a munkát, hanem mindig Lölö és haverjai, ha zsíros üzletről van szó.

2021. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom milyen bizonyítékot szeretnél, én nem vagyok sem bíróság sem hivatal sem nyomozóhatóság, ezt tőlük kell kérned.


Én csak a józan ész szerint linkeltem be egy esetet, de van belőle bőven. Ha erről nem esik le neked, hogy mi a helyzet, akkor soha nem fog.

2021. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!