Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok bizonyítékokat...

Tudnátok bizonyítékokat mondani Mészáros lopásáról?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy Mészáros lop,lop,lop,de bizonyítékot, még sehol sem olvastam.

2021. júl. 12. 12:49
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a gyurcsány-kormány teljesen tisztességesen kormányzott, mutyik, hazugságok és korrupció nélkül? Csak mert ott sem született bírósági ítélet. Még akkor sem, amikor a fideszes polt petike lett a főügyész. Jah és, hogy rövidre zárjam a "polt nem is fidesz-bérenc" kérdést: kérlek, nézz utána, hogy 2000-2006-ig mivel is foglalkozott a jelenlegi főügyész!
2021. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint a gyurcsány-kormány teljesen tisztességesen kormányzott, mutyik, hazugságok és korrupció nélkül? Csak mert ott sem született bírósági ítélet. Még akkor sem, amikor a fideszes polt petike lett a főügyész. Jah és, hogy rövidre zárjam a "polt nem is fidesz-bérenc" kérdést: kérlek, nézz utána, hogy 2000-2006-ig mivel is foglalkozott a jelenlegi főügyész!"


De, az Altusról volt bírósági itélet, valamint uniós kifizetési eljárás is volt a 4-es metró ügyében, meg kiderült hogy gyurcsányék olcsóbban kapták az áramot, mármint a gyurcsány házaspár. Ezzel szemben az Elios ügy Tiborczról szól, aki nem fideszes!

2021. júl. 15. 08:11
 43/57 anonim ***** válasza:
42: csak a miniszterelnök veje, és éppen az érdemi tapasztalattal nem bíró cégének jutott beruházás, amire EU-s pénzt akartak elkölteni, csak lebuktak vele az OLAF előtt, ezért inkább közpénzt adtak helyette a vejnek
2021. júl. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

Egyébként sem sokszor értem hogy mért jönnek az emberek a korrupcióval, hisz ha ez lenne,most akkor sem hátráltatná az országot, ahogy az Elios ügy is mondvacsinált volt.


Ez valójában a prolihergelésről szól!



"csak lebuktak vele az OLAF előtt" Az OLAF nem mondta ki, hogy lopás történt, azt mondta ki hogy gyanús...........

2021. júl. 15. 08:22
 45/57 anonim ***** válasza:

"De, az Altusról volt bírósági itélet": kérnék egy linket. Jah és nem az Altus Portfolio-ról, mert az nem gyurcsaány cége és ott is csak a jegybank büntetését támadták meg bíróságon.


"uniós kifizetési eljárás is volt a 4-es metró ügyében" tiborcz? Ha a saját esetetdben nem fogadod el hogy más a hivatalos ügyvezető, akkor te se ess a saját csapdádba.


"gyurcsányék olcsóbban kapták az áramot" ezt az ügyet nem ismerem. Linkelnél bármit ami a bírósági ítéletről szól?


"Ezzel szemben az Elios ügy Tiborczról szól, aki nem fideszes" A ti logikátok szerint aki nem fideszes, az "gyurcsányista". Az ugye megvan, hogy ez a jóember hova házasodott be? Leírnád, hogy szerinted a fenti kitételekkel hogy zajlik egy családi ebéd?

2021. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

It van az Altusra a bizonyíték! [link]


Az áramlopásokra! [link]

2021. júl. 15. 08:42
 47/57 anonim ***** válasza:
#46 Nem én kértem, de köszi! Az első linket eltettem, de a másodikra azt írja ki hogy a keresett oldal nem található, csak a Magyar Nemzet fejléce nyílik meg. A címét tudod esetleg cikknek? Hátha külön rákeresve megtalálnám.
2021. júl. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
2021. júl. 15. 09:13
 49/57 anonim ***** válasza:
Köszi!
2021. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
2021. júl. 15. 09:18
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!