Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem sérül a gyerek szabad...

Nem sérül a gyerek szabad akarata azzal, hogy a szülő rákényszeríti a saját vallásának gyakorlását ?

Figyelt kérdés
Én több évig kénytelen voltam hittanra járni, pedig hányingerem volt tőle. Azóta sem vagyok vallásos. Rajtam kívül vajon hány olyan ember van aki gyerekként szenvedett attól hogy a szülő rákényszerítette a saját vallását.
2021. júl. 15. 15:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"a hittantól még senki nem lett vallásos, nem kell félni."


Ahogy attól sem lesz a gyerek homo, ha lát ilyen embereket a tévében.

2021. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
"Ahogy attól sem lesz a gyerek homo, ha lát ilyen embereket a tévében." Hát, a genetikától se, ennyi erővel, legalábbis a legújabb kutatások ezt mondják.
2021. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nekem csak jót tett, amikor államiba jártam, na az volt maga a pokol, a diákok viselkedéséről ne is beszéljünk, volt hogy kiment a tanár s berakták az amerikai pitét, volt vki aki leállította mozgólépcsőt, volt aki olyan vad volt, hogy rádobta a másikra a rajztáblát, s felszakadta a homloka s vinni kellett rögtön összevarrni, s még sorolhatnám... Fura amikor átmentem gimibe, ott max a hátad mögött ment vmi csúfolódás, de sokkal rendesebbek voltak pl a fiúk is sokkal udvariasabbak, s azért soha nem történtek ilyen incidensek, atrocitások. És kérdező: sokat számít ebben a mai világban, hogy Isten mellett állsz vagy nem, csak neked lesz rossz érzés, s csak te jársz rosszabbul.
2021. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
*egyházi gimibe
2021. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

"sokat számít ebben a mai világban, hogy Isten mellett állsz vagy nem, csak neked lesz rossz érzés, s csak te jársz rosszabbul."


A saját tapasztalatodból azért ne általánosíts túl gyorsan. Lehet, hogy neked bejött a képzeletbeli barát, de az emberek különbözőek, nem mindenkinek van igénye erre.

2021. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ki írta, hogy képzeletbeli barát? Bocsi, én ennél komolyabb dologra gondoltam
2021. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!