Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves homofóbok, nem gondolto...

Kedves homofóbok, nem gondoltok abba, hogy egyre több LMBTQI gyermeket nevelő szülő fogja elveszíteni a kormány homofób politikája miatt a gyerekét amiatt mert a sorozatos kormány által generált gyűlöletbeszéd és gyűlöletbűncselekmény miatt?

Figyelt kérdés
Íme egy magyar eset: [link]

2021. júl. 15. 17:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
41%
Mi az a homofób, a homokos ellentéte?
2021. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
44%
Nem. A homoszexualitás egy súlyos egészségügyi probléma, megnövekedett lelki problémákkal s megnövekedett öngyilkossági hajlamokkal jár. Ezt nemzetközi kutatások is igazolják, semmi köze a magyar kormányhoz. (Amúgy a parlament hozta a jogszabályt, nem a kormány és 79% szavazta meg.)
2021. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem betegség íme a története és bizonyíték arra, hogy miért is nem tekinti betegségnek a modern klinikai szakpszichológia és pszichiátria tudománya: [link]


Akkor jár megnövekedett lelki problémával, ha a társadalom nem elfogadó.

2021. júl. 15. 17:59
 4/44 anonim ***** válasza:
41%
Nem érdekel a sok ratyi
2021. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
58%

Ami durván lerövidíti a várható élettartamot, az egészségügyi probléma. És nem igazán függ "elfogadástól",a homoszexuálisoknak önmagukkal van problémájuk, tök mindegy, mit szól a társadalom, ezt is kimutatták.


Nézd mit látunk az UK-ban:


"Az Egyesült Királyságban végzett egyik újabb kutatás kimutatta, hogy a homoszexuálisok 50%-al nagyobb eséllyel szenvednek depressziótól, mint a társadalom többi része… az öngyilkosság esélye 200%-al nő akkor, ha az egyén elkötelezi magát a homoszexuális életformánál… a homoszexuálisok élettartama átlagosan 24 évvel rövidebb, mint a heteroszexuálisoké…

tapasztalaton alapuló tesztek kimutatták, hogy nincs összefüggés a homoszexuálisok egészségügyi kockázatai és a társadalmi tolerancia mértéke között. "


[link]

2021. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Gondolom a kálvinista apologetika nem veszi figyelembe, hogy ha valakit iskolás évei alatt közösítenek ki gúnyolnak ki, vagy bántanak a kortársai, akkor az maradandó sérülést okoz


Mint ahogy az is,hogy bár USA-ban is elfogadták jogilag az azonos nemű párok házasságát, de ennek ellenére még mindig sok fiatal válik hajléktalanná pontosan amiatt mert mondjuk a Biblia övezet nevezett egykori könföderációs államokban mondjuk egy őszinte coming out útján kidobják a gyereket a szülők, hogy menjen Isten hírével.. vagy maga választja ezt miután a szülők megakarják változtatni a szexuális orientációt.


Én is melegként szorongással küzdök, és nagyjából tudom, hogy miért mert sokáig rejtőzködnöm kellett, sokáig nem mertem otthon elmondani, sokszor megkaptam a jelzőket és ez bizony örökös lelki sebet okoznak... csak én megtanultam ezzel együtt élni és másokon segíteni.

2021. júl. 15. 18:13
 7/44 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg boldog meleg van akik nem hisztiznek itt minden miatt hanem élvezi az életet. Szomorú, hogy öngyilkos lett, de inkább lelki beteg lehetett.

Amúgy világszerte sok meleg, transznemű lesz öngyilkos, olyan helyeken is ahol házasodhatnak. Nem azért teszik mert melegek hanem alap lelki gondjaik voltak

2021. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem így működik. A depresszió egy hosszú lelki érés eredménye. Nem úgy zajlik le, hogy megjelenik a gyermekvédelmi törvény majd rákövi héten felpattintja az ereit. A depresszió kialakulásában, kezelésében a család és a körülmények sokat tehetnek. Felelős a szülő is, ha nem veszi észre és nem viszi orvoshoz. Ez nem egyik hétről a másikra alakul ki. Sajnálom a kislányt vagy kisfiút (elnézést ha nem találtam el a nemi identitást) de erről nem a kormány tehet
2021. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Az alap lelki gondokat az idézi elő, hogy ha a szülők már nem az elején nem elfogadóak, hanem végig elzárkóznak a gyerekük nemi vagy szexuális orientációjától vagy ha az iskolában bullying áldozata lesz... és igen érlelődik hosszú ideig, van akinek betelik a pohár, van akinek nem...
2021. júl. 15. 18:25
 10/44 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező!

Akármilyen politika akármit is tesz, az emberek nem fogják egyenrangúnak vagy normálisnak tartani a homoszexualitást, mivel nem az. És ezt nem is várhatod el. Annyit lehet tenni, hogy nem mondják ki, és akkor nem bántódsz meg... de attól még belül ott lesz az undor akkor is. Bennem is ott van, hányni tudnék ha két férfi smárol egymással... nálam ez a természet megcsúfolása. Ráadásul szerintem egyfajta perverzió is, és aki egy perverzióra hajlamos az több másikra is, nem véletlen talán hogy sokkal több arányaiban a pedofil a melegek között, vagy a bántalmazó mint a nem melegek között.

Ne is haragudj de én nem akarok ehhez jópofát vágni, nem is tudnék. És nem azért mert valami falusi suttyó tanulatlan proli lennék, hanem azért mert nem kívánok saját magamnak hazudni.

2021. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!