Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ-gyerekek jogai...

Akik az LMBTQ-gyerekek jogai ellen harcolnak, nem éreznek bűntudatot amiatt, hogy milyen sok gyerek lesz köztük öngyilkos a kirekesztés miatt?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 15. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
79%

Én voltam két pszichológusnál is az egyetemi éveim alatt, az egyik közepes mértékű szorongást diagnosztizált nálam, amit arra vezetett vissza, hogy én megpróbáltam nem meleg lenni, plusz titkolóztam a családom előtt kamaszként, plusz az is, hogy jó pár diszkrimináció gyűlöletbeszéd ért.. nem csak a melegségem miatt, hanem más miatt is... vagyis a traumák megmaradnak, de én megtanultam együtt élni ezzel és másokon segíteni...

Egyébként nem cigizek, nem iszok annyit, próbálok egészségesen élni..

júl. 16. 17:36
 62/73 anonim ***** válasza:
89%
#26 Na de miért? Mert az emberek nem elfogadóak és így ezek a homoszex és más "rendellenes" neműek depressziósak lesznek. Ennek következtében, elég sok ilyen ember öngyilkosságot követ el, mint a magadfajta ellenséges/homofób embert ne kelljen elviselni.
júl. 16. 23:40
 63/73 anonim válasza:
17%
Annyira bírom, hogy vannak akik áltatják magukat, hogy mindenkit elfogadnak meg minden, de közbe ha azt írod, hogy nem támogatod ezt az egészet akkor azonnal lepontoznak. Gondolkodjatok már! Ez is le lesz pontozva, de ez is csak egy bizonyíték.
júl. 17. 18:47
 64/73 anonim ***** válasza:
59%
Persze h elfogadjuk h valakik undoritonak tartanak, utalnak, agybetegnek neveznek. Szerintem te is élveznéd. Ez annyira gáz duma. Kezdjük azzal h ha te nm itelsz el senkit akkor téged sem fognak. Ha mi nm itelunk el titeket ti attól még ugyan úgy eliteltek minket . Mi nem a szexuális orientaciodat ítéljük és veled ellentétben hanem a gyűlöletet.
júl. 18. 02:08
ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING
 65/73 anonim ***** válasza:
44%

Eleve nem értem miért kellene ezt elfogadni???! De ezt most ugorjuk át. Miért kell ezt ennyire tolni? Meleg vagy oké. Csináld otthon, amit, akivel akarsz. Kész! A társadalom nagyobb része ezt nem fogadja el, ki-ki a maga elvei szerint. Ezt meg tartsa tiszteletben a meleg!

Jövő héten a pedofilok fognak itt vergődni a jogaikért. Mert hogy az is egy állapot, mint a melegség. Akkor ja, jó, hát csináld?!

Vagy az exhibicionizmust szeretők, már pedig őket fogadjuk el, hogy nyilvánosan a játszótéri homokozóban akarja csinálni?!

Még egy érdekes gondolat van a fejemben, ha ezek az emberek nem tartoznának semelyik kisebbségi csoportba, vajon akkor is ilyen empatikusak lennének......?

júl. 18. 08:45
 66/73 anonim ***** válasza:
47%
Nem érted. A legtöbb meleg családot akár és h hagyják őket békén, ne érje őket megkülönböztetés iskolákban, egyetemeken, munkahelyen, családban és ennyi kb. Nem is kell h emberek esetleg utaljanak vagy ilyenek. Sok meleg a prideon nem az elfogadasert (persze azért is) hamem jogokért vonul. Nem fogadod el értem. Nem érdekel. Amúgy meg a pedofilok egy bizonyos korhoz vonzódnak a melegek meg nemekhez. Annyi köze van a pedofiloknak a melegekhez mint a heterokhoz. Tökmindegy milyen kisebbségi csoporthoz tartozol nem kell attól még ember maradsz. A pedofilok is emberek de ami csinálnak az meg rontja a gyerekeket, semmi köze az melegekhez. Ennyi erővel az eroszaktevoket is osszelehetne mosni a heterokkal. Kb ugyan annyira hasonlítanak mint a pedok és a homok. Miről beszélsz? Miért lenne bárki empatikusabb mert egy kisebbségi csoporthoz tartozik?
júl. 18. 10:20
 67/73 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 65-ös!

A pedofilok jogaiért egyetlen párt se áll ki! A másik az meg, hogy te nagyon el vagy tájolva, mert Magyarországon az lakosság 56%-a fogadja el, és e 56%-ba bele tartozok én is. :)

júl. 18. 11:59
Online játszótér
 68/73 anonim ***** válasza:
34%
67 Tévedsz! Léteik pedofil párt nem is egy nyugaton
júl. 18. 21:51
 69/73 anonim ***** válasza:
79%
67 amit aztán a Holland társadalom is ítélt és végül feloszlott, 3 tag volt benne...
júl. 18. 21:52
 70/73 anonim ***** válasza:
38%
#69 és 70 Ne haragudjatok, Fidesz!
júl. 18. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!