Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben ha a Fidesz nyer,...

2022-ben ha a Fidesz nyer, előfordulhat egy "arab tavasz" kaliberű és intenzitású kivándorlás az országból Nyugatra?

Figyelt kérdés
Ez lesz a "magyar tavasz"?

2021. júl. 16. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Miért is? 12 éve az emberek el viselik ezt a rendszer. Most jönne meg szerinted az emberek esze? Kétlem.
2021. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Az "arab tavasz" nem kivándorlási hullám volt, hanem egy forradalom. Na az viszont nem lesz, max. egy pár tünti.
2021. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Egyre kevesebb ok van a néhány kivételtől eltekintve lassan pöcegödörré váló Nyugatra menni, sokan vissza is költöznek inkább...
2021. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Az én környezetemben inkább elkezdtek visszafelé költözni.
2021. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: miért?
2021. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bbenjoe ***** válasza:
42%

Tüntetések lesznek, de ribillió egy fenét, hiszen nagy pénzosztások lesznek itt közvetlenül a választások előtt. Régi trükk, de működik.


(Konkrétan ugye folytatják a 13. havi nyugdíj visszaépítését, bejön a 25 év alatti dolgozók szja mentessége, na meg a gyereket nevelő összes ember idei szja adójának a visszafizetése...)

2021. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom te mit értesz Nyugat alatt, de ha így megy tovább ezekkel a sok Lockdwon hülyeséggel, ami nyuagton sok országbn méga amgyranál is keményebb volt, én inkább már azon gondolkodok, hogy elhagyom Európát és egy olyan országba költözök, ahol a 2019-és állapotok szerint élhetem az életem.
2021. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnád mennyi ingyen pénzt osztanak az embereknek és a vállalkozásoknak lockdownokkor Nyugaton... elszégyellnéd magad a magyar kormány helyett is.
2021. júl. 16. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:
8) dehogy osztogatnak,ott se kap mindenki támogatást,meg a megìgért se érkezik megmindenkihez,meg olxan feltételek vannak,hogy nem mindenki jogosult rá. Németországban az üzletek és a szépségszalonok 1/3-a jelenleg csődeljárás alatt van,sok étterem is bezárt végleg.
2021. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Egyik unokatesóm Bécsben él. Kereszttestvérem Londonban. Egyikük sem szándékozik ide visszatérni. Még az évenkénti rokonlátogatást is minimalizálják időben, az itteni fojtogató légkör miatt. Szembeszomszéd, 45 körüli család két gyerekkel, néhány éve mentek ki Németországba. Nem jönnek már vissza.
2021. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!