Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is az LMBTQ propoganda?

Mi is az LMBTQ propoganda?

Figyelt kérdés

Lassan minden fideszes feltesz erről egy kérdést, hogy az emberek mit szólnak hozzá.


Na!

Akkor konkrétan mi is az amin felvagytok háborodva?


Bizonyitékokkal, nem a 888 meg társaitól.


Bizonyítsátok be hogy egyáltalán LÉTEZIK ez amit szajkóztok.


Mert őszintén nekem fogalmamsincs róla, hogy ez mégis mit takar!

Főleg arról, hogy az iskolákban egyáltalán hogy jelenne meg?


2021. júl. 16. 14:03
1 2 3
 2/27 anonim ***** válasza:
24%

(Az a 2. kérdés,amit az #1 belinkelt,azt én tettem fel és nem propagandának szántam,csupán kíváncsi voltam a közvéleményre!)

Mindegy is.:D


Nálam a propaganda ott kezdődik,amikor ilyen nagy márkák szinte már beköltöznek szivárványos színekbe.


Szinte minden nagyobb márka (legyen az autómarak,cipőmárka,italmárka,vagy egy TV csatorna) valamilyen formában reklámozza az LMBTQ(P)+ mozgalmat.


Példanak itt van ez: [link]


Vagy ez: [link]


De az EB-n az szivárvány zászlóval befutó gyökér is: [link]


Vagy az RTL Klub is beállt a meleglobbi mögé:

[link]


Stb. Stb. Stb.


Szóval...mi a kérdés?

2021. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező,te is pontosan tudod,hogy mi folyik itt.


Már a homoszexuálisokank is szekunder szégyenérzeük lesz emiatt,mint a feketéknek a BLM miatt.


Kérdező,ne tégy úgy,mintha mi sem történne.

2021. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
A homoszexualitás elfogadását hírdetik. Legalább is elvileg. Csak ennek ellentmond a tapasztalat, hogy már tényleg magát a homoszexualitást hírdetik. Ezek az emberek kifogásolják azt, hogy egy normális családhoz kell egy férfi meg egy nő. Apa és anya. A család emberek közössége vagy több közösség kapcsolata, ahol a tagok között leszármazotti, házassági vagy örökbefogadási kapcsolat van. Egy család tagjai általában hasonló tulajdonságokkal rendelkező emberek. Tehát 2 apa/2 anya és a gyerek családnak számítanak, ha egymáshoz mennek. Csak annyi, hogy nem normális. Engedjétek meg, hogy ezt egy kicsit eltérőbb példával szemléltessem. Az anyukám testvére házas. De ahogy anyukám sógora, én sem vagyok megkeresztelve. Én keresztanyának szólítom, de igazából nem az.
2021. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
2021. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Elkezdtem írni egy szemléletes példát, de menet közben kitörlődött az egész, mielőtt még elküldtem volna válasznak.
2021. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
Megpróbálom még 1x ....
2021. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%

Szóval, az uzi bemegy az osztályterembe, és azt mondja a gyerekeknek, szervusztok, én vagyok az uzi. Közületek ki szeretne szintén uzi lenni? Néhányan fölemelik a kezüket, Jól van, mondja az uzi, mától ti is uzik vagytok.

Hát így megy ez propagandában, jól tette a kormány, hogy ezt megakadályozta.

2021. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Egyáltalán nem kell bebizonyítani, hogy létezik. Ha nem létezik, akkor a betiltása a világon senkit nem sért. Lapozhatunk.
2021. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
10%
Jéééé, most megjelent!
2021. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!