Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lesz az ellenzék minisztere...

Ki lesz az ellenzék miniszterelnök jelöltje? Ezt direkt csinálták?

Figyelt kérdés

1. Fegyőr Bandinak fogalma sincsen bármiről.

2. Karácsony Gerinek fogalma sincsen van e nyelvtudása, Van e nyelvvizsgája. Fogalma sincsen, hogy hol van a szakdolgozata

3. Jakab Petinek fogalma sincsen hogyan kéne egy általa bőszen képviselt magyar melóssal kommunikálni.


2021. júl. 16. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Dobrev Klára lesz.
2021. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

1. Ez tény, de nem is ő a megfelelő jelölt.

2. Orbánnak sincs nyelvvizsgája, bár tény hogy azért szóban érhető és folyékonyan beszél. A szakdolgozatnak semmi köze nincs a politikához.

3.???


Szerintem Jakab vagy Karácsony lesz, ha mégis Dobrev akkor a Fidesz már gyakorlatilag nyert. Arra lehet építeni olyan kampányokat amihez ért a fidesz és a nép is képes befogadni.

2021. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Direkt csinálják az előválasztást, valahogy el kell dönteni ki legyen majd a vezérkos, illetve az előválasztás alkalmas az ellenzéki szavazók aktivizálására, felrázására, az elkötelezettségük megerősítésére (ugyanezt csinálták a Bp-i választásoknál).
2021. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Ezt még nem tudni, az előválasztás eldönti, de alapból nincs olyan köztük akit szívesen látnék, nem szeretnék a fideszre szavazni, de sajnos kénytelen leszek.
2021. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

#4.Akkor inkább ne szavazz vagy ott a kétfarkú...

Ezt sosem értettem, ilyenek miatt szív megint 10 millió ember, merthát nincs jobb akkor jó lesz megint.

De tényleg, akinek nincs véleménye/nem akar ne szavazzon.

Semmi személyeskedés, de megint koppannak sokan ha meglesz a 2/3 puszta rögtönzött szavazatokkal.

2021. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11 eve almodozik az ellenzek arrol, hogy most fogjak megdonteni a Kormanyt ... 11 eve!!! :)))) Nekem mar egy picit unalmas mert tudom, hogy most sem.
2021. júl. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5


"Akkor inkább ne szavazz vagy ott a kétfarkú..."


Fogok szavazni, de nem a kétfarkúra.


"Ezt sosem értettem, ilyenek miatt szív megint 10 millió ember, merthát nincs jobb akkor jó lesz megint."


Azt hogy sok dolgot nem értesz ezt nem csodálom, 10-millió egyáltalán nem szív "miattunk" a 10millának, pont hogy miattunk nem rosszabb az élete mint mondjuk egy ellenzéki összefosás kormányzása alatt. És igen nincs jobb! De amúgy milyen logika már hogy ha nincs jobb akkor szavazzunk a sokkal rosszabbra?


"De tényleg, akinek nincs véleménye/nem akar ne szavazzon."


Van véleményem, a véleményem röviden hogy a fidesznél perpillanat nincs jobb, reméljük legközelebb lesz, de addig nem kéne bedönteni az országot. Így aztán a szavazatom meg rájuk.


"Semmi személyeskedés, de megint koppannak sokan ha meglesz a 2/3 puszta rögtönzött szavazatokkal."


Kik koppanak? Én biztosan nem, nekem nem lenne se jobb se rosszabb a mostanihoz képest ha a fityesz nyer, de ha a degenerált ellenzéki moslék társaság nyer akkor mindenki copik rendesen hosszútávon.

2021. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3. Jó lenne, de:

Inkább Dobi, és Kari egymással fog megküzdeni, ahol Kari lesz a befutó.

2021. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. Ilyen összetételű ellenzék még nem volt. Ahogy valódi koalíciós kormányzás sem.


Én a helyükben elhúznám, mert amint meglesz a jelölt, indul a lejáratás.

2021. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy mikor lesz ez az előváladék választás mert már kezd unalmas lenni, vagy legalább legyen valami vita, hogy lehessen nevetni rajtuk
2021. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!