Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is beérett a fidesze...

Szerinted is beérett a fideszes trollgépezet?

Figyelt kérdés

Egy időben még nyilvánosan is kerestek "a kormány érdekeit, intézkedéseit védő" kommentelőket. Azóta exponenciálisan nő a számuk.

Olyan oldalak, ahol 2020-ig még ha hajszálnyival, de inkább ellenzéki vélemények voltak többségben, vagy egyensúly volt, most már egyértelmű a hangos fideszes többség.

Tele vannak velük a nem kormánypárti internetes felületek fórumai.


Itt is megfigyelhető, hogy most már egyértelműen a fideszes hangok vannak fölényben.

Ezt néhány kérdés alatt igyekeznek tagadni és még az ellenzékiekre próbálják rákenni, hogy az ellenzéki kommentelők vannak itt ezerféle reggel és hogy proliként viselkednek.

Pedig gyakrabban szoktam látni olvasni eseteket, amikor a fideszes fenyegetőzött, hogy megkeresi az illetőket a haverjaival, vagy, hogy maga a fideszes zavarodott bele, hogy mivel jelentkezett be az ezek szerint sok regje közül - biztos megügyeskedi valahogy az ip cím védelmet -, élőben lehetett látni, hogy ugyanakkor megjelent egy új felhasználóval és azzal is kezdte ugyanabban a stílusban - és már nem politikáról szólt az egész, hanem szitkozódásról. Ez gyakran lezajlott már.

Az ilyeneknél mindig direkt csak olvasok és nem szólok hozzá. Szerintem a többiek, az okosabbak sem akarnak már az ilyenekbe belekeveredni. Sokan biztos vagyok benne, hogy ezért nem szólnak hozzá olyan kérdésekhez, ahol egyértelmű, hogy fideszes tette fel a kérdést, és ha még normális is – ami egyre ritkább -, ott vannak ezek a fideszes trollok, mert úgyis csak szidalmazás lenne a vége. Ezért nem csak a fideszes trollok szaporodnak, hanem az ellenzékiek fogynak. Néhány év és az ellenzékiek saját zárt fórum buborékokba kerülnek, ahova szintén igyekeznek majd bejutni a fideszesek, hogy bomlasszanak, mint a vírus a sejtekbe, ezért ha így megy tovább, akkor évek múlva az ellenzékiek közül is csak a trollok – nem is biztos, hogy ellenzékiek - fognak párbeszédet folytatni a fideszes trollokkal. Meg fog szűnni az értelmes, konstruktív párbeszéd az országban. Mert a politikai párbeszéd egyértelműen az internetre tevődött át. Már a fogyatkozó ellenzéki újságok sem támadják, vagy kritizálják bátran a kormányt, többségük kapott egy ultimátumot, hogy egy határt ne lépjenek át, különben őket is elfoglalják. Az ellenzéki politikusok akciói is már csak baráti vállsimogatások. Nem látom a határozottságot bennük. Az utolsó igazi kritikusok már csak maguk az emberek és őket készülnek elhallgattatni. Minden országnak, attól függetlenül hogy milyen kormánya van, szüksége van a kritikus hangokra. Mert a hibáknál ők mondják meg, hogy mit és hogyan kellene csinálni.

Csak az elmúlt napokban, a kritikus hangok mondták meg, hogy oldják meg az építőanyag drágulásokat, a pályázati rendszer problémáit hogyan küszöböljék ki és az ők hatására hagyták jóvá, hogy kaphasson harmadik oltást, aki kéri. De még mindig van sok és nagy probléma, amit valahogy a kormány nem lát át, de mások igen. A kritikusok nélkül idővel még a leghűbb fideszeseknek is elkezdenének gondjaik lenni a rendszerükkel, már nem lenne senki, aki használható javaslatokat tesz és jelzi a hibákat. Akkor már teljesen egy önkényes rendszer épül majd ki és nem lesz érv, hogy mert Szingapúrban ez milyen jól működik - a szingapúri és a magyar gazdaság ég és föld -, vagy hogy a sátáninak mondott progresszívakat ellensúlyozni kell az erősen konzervatív oldalról - ami már átesik a ló túlsó oldalára és elnyomnak, elhallgattatnak mindenkit, aki ellenkező véleményen van. Minden csak a kritikusok miatt és a hibák javítása által lesz jobb. Te magad is, akinek az első kritikusai a szülei, utána a barátai, a tanárai. A politikai rendszereknek is létszükségletei a kritikusok és ahelyett, hogy küzdenének ellenük, meg kellene fogadni a szavukat és javítani. Mert mindig van mit.



2021. júl. 17. 09:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy nézem, a kérdés visszafelé sült el. Na pápá.
2021. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
81%
#40 ezaz házmester elvtárs! Jelents fel, úgy mint régen! Nemsokára már el is viszik A PÁRT ellenes elemeket 😆
2021. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

42: Miért is sült volna el visszafelé?


43: Ha igazat írt és kapott olyan üzenetet, ami miatt úgy érzi, hogy jogi útra lép, akkor miért ne tehetné meg? Még segítettem is neki, hogy mit kell tennie.

2021. júl. 18. 09:37
 44/48 anonim ***** válasza:
70%
#44 megteheti maximum kiröhögik. Abban pedig szinte biztos vagyok hogy nem igaz amit írt, csak a szokásos "elnyomnak" figurát adja elő, amit A PÁRT is szokott.
2021. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

44: Lehet, nem tudom.

Az egyik választ törölték, szerintem a 38-ast. Nem tudom, miért, mert csak elköszönt. Ezért most az egész csúszott, az én kérdezői válaszgyűjteményem lett a 40-es és amelyikről szó van, az a 39-es.

Jobb lenne egy hivatkozás rendszer, ami követné a sorszám változásokat.

2021. júl. 18. 10:11
 46/48 anonim ***** válasza:
20%
A Fidesznek nincs troll csapata.Nem kell.
2021. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
46: Mégis itt volt ez a nem létező trollcsapat. Visszaolvasható.
2021. júl. 25. 20:51
 48/48 anonim ***** válasza:
#3: látom az agymosás nálad is elérte a hatását.
2022. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!