Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell egyes embereknek...

Miért kell egyes embereknek magyar zászlóval pózolniuk és mellé gyülölködni ezerrel?

Figyelt kérdés
Eddig egy értelmes embert nem láttam facebookon, akik magyar zászlóval, jelképekkel pózoltak. Általában 40-es, 50-es, 60-as éveiben járó vidékiekre jellemző ez. Mindegyikük beveszi a fidesz gyűlöletkeltő propagandáját, ha migránsokat állítják be ellenségnek, akkor ők az ellenség, ha a melegeket, akkor pedig ők azok. Szégyent hoznak a magyar jelképekre. A sok gyülöletszítás miatt remélem lesz kormányváltás.
2021. júl. 17. 14:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem pózolok se magyar se szivárványos zászlóval mindkettő csak egy szimbólum, szerintem sokkal nagyobb problémák vannak a világon (klímaváltozás, cégek uralma, növekvő egyenlőtlenségek), mint ez az identitásharc. Viszont akik szivárványos jelképpel pózolnak fele annyit sem gyülölködnek, mint a trikoloros, kettőskeresztes, vesszen trianonos társai. Szivárványosoknak legalább az a céljuk, hogy elfogadó társadalomban éljünk ellenségkép nélkül, a nemzetieskedők folyamatosan gyülölködnek, nárcisztikusak mivel ők a "normálisak", konteókban hisznek, libsiznek ezerrel. Hányingerem van tőlük ez az igazság. Nemzeti jelképeket folyamatosan lejáratják ezzel.
2021. júl. 17. 22:58
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha a fidesz egy polgári, jobbközép, konzervatív párt lenne ami volt 1998-2002-ig semmi bajom nem lenne vele. De mióta egyre inkább jobbra tolódik, és szítja a feszültséget, ellenségképeket generál mindenképp lekell váltani. A nemmzeti radikalizmus amit a fidesz és a mi hazánk képvisel semmi jót nem hoz csak gyűlöletet!
2021. júl. 17. 23:05
 13/19 anonim ***** válasza:
6%
A kérdező az aki gyülölködik ezerrel
2021. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 A gyűlölködés ellen vagyok. Hol gyűlölködtem?
2021. júl. 18. 07:09
 15/19 A kérdező kommentje:
Na meg eszembe jutott az is, hogy szivárványosoktól sose hallottam még azt, hogy rohadt nemzetiek, hazafi férgek, de a másik oldaltól hallani lehet a rohadt libsi, balos férgek károgásokat.
2021. júl. 18. 07:12
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, pedig pont ugyanolyan az utalkozas. Csak az ellentétes vélemények jobban megmaradnak.
2021. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Hazudozva gyűlölködsz kérdező
2021. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majmok Bolygója 3.01 - magyar kiadás
2021. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez az ostoba propaganda.
2021. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!