Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják ilyen sokan...

Miért bántják ilyen sokan szegény Karácsony Gergelyt? (Itt a gyakorin is). Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés
Folyamatosan piszkálják, leszólják. Pedig látszik rajta hogy egy rendes ember. Egy jólelkű, csupaszív szerethető ember. Egy jó ember. Budapest főpolgármestereként is remek munkát végez, épül szépül a város, fejlesztések vannak mindenhol. Látszik rajta hogy 100%-ban csak és kizárólag az érdekli hogy az embereknek jó legyen, hogy mindenki jól éljen. Ez lenne a baj vele?

2021. júl. 17. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Ez az áldott jó embernek még pár biciklisávot meg pár felújítást be kellene jelentenie és annyira szeretnék az emberek, hogy a végén még elkapnák az utcán valahol megdicsérni
2021. júl. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
A lakájmédia ekézi mert nem fideszes. Mindegy, csinálhat akármit.
2021. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Én is jólelkű vagyok, mégis kibasznak a munkahelyről ha több kárt csinálok mint hasznot.


Épül-szépül a város? Voltál te mostanában közterületen? A Clark Ádám tér jelenleg a múlté, egyre több mindenhol a gaz és a mocsok (lásd Határ út)... Ja de hát az nem is gaz, hanem darázsgarázs! A fővárosban! Teccikérteni?! A FŐVÁROSBAN!


De nem baj, legalább van millió bicikliút az autósok és a gyalogosok legnagyobb "örömére", a BKK színvonala zuhan mint egy Boeing 737 MAX 8-as... Tarlóssal se volt minden rendben, de legalább ő rontani nem tudott a már meglévő dolgokon, míg ez Karácsonynak sikerült. Arra már ki se térjünk, hogy mennyire ügyetlen a szavakkal, lásd a hiperpasszív angoltudását. Tálcán kínálta fel a lehetőséget, hogy bohócot csináljon belőle a Fidesz propaganda.

2021. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De akkor miért választották meg a pestiek ?
2021. júl. 17. 20:23
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Ez a Karácsony gyerek olyan a fideszeseknek, mint a migráns, aki nem dolgozik, és elveszi a munkát. Egyszerre nem újít fel semmit és zár le mindent, hogy felújítsák! Ritka nagy elmebetegnek kell lenni, hogy valaki becopja a fideszes hazugságokat. :)))))
2021. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Mert megkérdőjelezi a jelenlegi Kormány és a kormányt támogatók okosságát, erkölcsösnek mondott viselkedését és tevékenységének hasznosságát az ország egészének tekintetében.
2021. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem a pestiek valasztottak meg, hanem a fovarosban lebecolo alberletes videkiek ... nekik tok mindegy mert nem erdekli oket a varos sorsa. Par ev mulva ugy is hazamennek.
2021. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
Budapesten mar alig van szuletett pesti ... aki tehette mar reg elmenekult a sok paraszt miatt akik elhetetlenne teszik a varost.
2021. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
Nezd csak meg a politikat! Aki borsodi bunkonak szuletett, jiaba lesz orszaggyulesi kepviselo mint Jakob Petya, mint lathato ... egy borsodi bunko maradt.
2021. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%

A 8ast nagyon lepontozzátok, de mint született budapesti, egyet értek.


Nagyon elprolisodott sajnos a város, én is tavaly jöttem vidékre.

2021. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!