Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor túl jó és önálló...

Orbán Viktor túl jó és önálló döntéshozó ezért akarja az EU elgáncsolni a Fideszt?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor a magyarok érdekét szolgálja nem a külföldi EU-s érdekeket, nem fekszenek le az EU-nak minden kérdésben, hanem a magyarokat szolgálják.


Ez a baja az EU-nak? Karácsony Geri féle pojáca kell nekik aki csak bológat és aláír mindent legyen az migránskvóta, LMBTQ propaganda, adóemelés , bármi?


2021. júl. 17. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, csak ez lehet az oka. Te annyira tisztán látod a dolgokat.
2021. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
OV elsősorban a pereputtya érdekeit szolgálja, nem a magyarokét.
2021. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Valaki igazan elmeselhetne, hogy ki ez az Orban Viktor? Most ebredtem hosszu hibernalasbol, Ötzi vagyok a jégember :)
2021. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a miniszterelnök annak idején ugyanezt az akadékoskodást és okoskodást csinálta a saját apjával, aminek aztán alapos elagyabugyálás lett a vége (erről ő maga számolt be). Az EU sem bírja elviselni ezt a magatartást, de személyesen nem tudja elagyabugyálni, pedig ráférne.
2021. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

nem igazán.

csak az eu pénzeket az eu ban lévő állampolgárok adójából rakják össze és adott célokra osztják ki.

ezekben a célokban pedig nem szerepel a fidesz propaganda finanszírozása és az orbán család felpénzelése.

mégis csak és kizárólag erre megy el a pénz és egy fillérje sem kerül a magyarsághoz.

ezt unták meg az eu ban, amire most sikerült jogalapot is szerezniük az embercsoport diszkrimináció dologgal, akik történetesen a homokosok.


szóval meglehetősen groteszk lenne, ha végül a ferde hajlamúaknak miatt sikerülne végül megbuktatnia ezt a gonosz hatalmat.

mert ha tényleg leáll az eu pénz, akkor a fidesz bérencek nem tudnak tovább lopni és csak idő kérdése hogy e miatt élve falják fel orbánt.

2021. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Az EU feltehetőleg már azt se tudja, merre van Magyarország, nemhogy azzal foglalkozzon, hogy az mit ugrál, vagy sem. Elvégre egy önállóan megtervezett vécékefét se mutattak fel a rendszerváltó géniuszok a világ felé, az ilyen országoknak nem szokás a nevét megjegyezni. Tévéshowműsor itt minden a Fidesz által megszerkesztve önmagáról. "Jaj, óvó néni, a Pistike szidta az anyámat! Nem is igaz! De igaz!" A múlthavi "6uzihelyzetet" is a Fidesz kreálta direkt. Nélkülük olyan csönd lett volna, hogy nemigaz.
2021. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem fekszenek le az EU-nak minden kérdésben, hanem a magyarokat szolgálják."


Kérlek, meséld már el nekem azt a nagy ügyet, amelyben a magyarok érdekeit szolgálta a Fidesz, lehet lemaradtam valamiről.

2021. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarják elgáncsolni. Arról van szó, hogy sosem a valóságot mutatja felétek a pcr médián. Csak egy példa. A néppártból kiléptek. A valóság meg az, hogy kitették.

A kamara üdvözölte Orbán úr döntését az egészségügy kötelező oltásárol. "Hiszen a kanyaró is kötelező oltás" A valóságot azzal ferdítik el, hogy ez 2025 ig kisérleti vakcina.


Ne érts félre én is bedöltem a fidesz kommunikációs hadjératának 2010-től kb 2 évig. Egy bénult pillanatban átkapcdoltam més adóra... De ebben a hipnózis ban Drábik úr is jelentős en benne tartott. Hittem, révén hogy orvén úr szabadságharcos. Két év kellett hogy felnyíljon a szemem és három könyv elolvasása többször.

2021. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ébredésem a hipnózis ból kb akkora nyúlik vissza amikor Szaniszló Ferencet letiltották az Echo Tv nél.
2021. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Orbán meg a magyarok érdekei, jó vicc. A saját hatalommániája érdekli a csúti disznót semmi más. Nagyon cikik már a világ előtt. Az Eu-t inkább az zavarja, hogy a támogatások nagy része haveri zsebben köt ki.
2021. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!