Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a fideszes irányvonal a...

Mi a fideszes irányvonal a lehallgatási botránnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudok kiigazodni a sok-sok egymásnak ellentmondó magyarázaton! Szóval megtennétek, kedves fideszesek, hogy segítetek kiválasztani a megfelelőt az alternatív magyarázatok közül?

2021. júl. 19. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Nem történt semmiféle lehallgatás
A gyártó cég hallgatott le valakiket
Magyar hivatalok hallgattak le veszélyes embereket, törvényesen
Magyar hivatalok hallgattak le veszélyes embereket, törvénytelenül
Külföldi vagy magántitkosszolgálatok hallgattak le veszélyes embereket, törvénytelenül
Külföldi vagy magántitkosszolgálatok hallgattak le veszélyes embereket, törvénytelenül
Nem is veszélyesek ezek a lehallgatott emberek, de lehallgatták őket
Gyurcsány hallgatta le Sorost Brüsszelben a LMBTQ migránsokról
43 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
7%
A tudas hatalom! Mindenki kemkedik es a szerzet informaciot probalja a maga hasznara forditani. Tech oriasok, mobilosok, media, online kereskedelem ... es igen, a politika is.
2021. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
17%
2008-ban Gyurcsány nyiltan megkérte az oroszokat hogy az ellenzéket hallgassa le..Lett belőle valami?Nem..Akkor lapozhatunk..
2021. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
12%
A rosseb se tudja, ezért nem szavazok, de nem túl izgis. Semmi nem szivárgott ki, mi lett volna az a beszélgetés, amit lehallgattak és mi lett volna benne olyan marha érdekes. Valószínűleg semmi. Ezért nem is lesz semmi ebből a lufiból.
2021. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
13%

[link]


Amúgy meg fiatal voltam akkor a Tv-be is adták..Olvasni kell..1.Nem vagyok fizetett provokátor..2.Van pár diplomám,de az olvasni tudast én általánosba szereztem meg..A cikk meg 3 perc keresés a neten..

2021. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
8%
Kedves kérdező tényleg volt ilyen.K.rva nagy botrány volt belőle.. [link]
2021. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
2%
Orbán Viktornak van igaza!
2021. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

"Amúgy meg fiatal voltam akkor a Tv-be is adták..Olvasni kell..1.Nem vagyok fizetett provokátor..2.Van pár diplomám,de az olvasni tudast én általánosba szereztem meg..A cikk meg 3 perc keresés a neten.."


Már azt se tod hány diplomád van? Mennyi most a fizud 1.2 vagy 1.4?

2021. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell annyit vergődni, törvényes volt a lehallgatás.
2021. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
8-as te összekeversz valakivel..Jogász-közgazdász vagyok.De ez itt most szerintem nem releváns..A cikk ott van..A magyarnarancs pont nem Fideszes média..Ahogy a 2019-es index.hu sem..
2021. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Te egy frissreges fideszes troll vagy. Diplomád egy sincs, hiszen nem tudsz sem olvasni, sem helyesen írni. Az volt a kérdés, hogy mi bizonyítja, hogy Gyurcsány az oroszokkal hallgattatta le a Fideszt. Erre te belinkelsz valami mást. Te normális vagy?
2021. júl. 19. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!