Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bukhat Orbán a Pegasus-ügy miatt?

Bukhat Orbán a Pegasus-ügy miatt?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon mocskos ügy...

2021. júl. 19. 20:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
16%
#50 Tudjuk jól hogy van más is. Én legalábbis tudom. Sokáig bíztam Márki-Zayban, de mostanra már egyre jobban kezdek elbizonytalanodni. Azt hiszem jövőre sem marad más választásom, mint a Kétfarkúak.
2021. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
12%
51. Olyat kell választani, aki a legesélyesebb a parlamentbe jutásra. Ez pedig a MHM.
2021. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
36%
Isten őrizz! Ők pont ugyanolyanok, mint a Fidesz. Márkival is az a bajom, hogy a korrupció ellenességét, meg a cigányság fölzárkóztatásához való hozzáállását leszámítva, szinte mindenben ugyanazt képviseli, amit a Fidesz. Én inkább amolyan centrista volnék, a jobbközéptől a bal középig o.k., de onnan aztán egy tapodtad se, se jobbra, se balra. Csak az a baj, hogy pont ott középtájon nincs senki.
2021. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
11%
Kedves 47!Miben embertelen a fiatalokkal a kormány?Meg tudnád fogalmazni?Másodéves joghallgató vagyok,a diákhitelem kamata 0%,a gyakornoki munkáért már fizetnek,nem úgy mint régen..A koleszok felújítva,s ha tanulok az ösztöndíj sem rossz..Plusz 25 éves koromig nem kell SZJA fizetnem..Tételesen felsorolnád nekünk fiataloknak miben rossz?
2021. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
13%
Fiatal vagyok,ingyen felvételiztem az egyetemre..Apám még fizetett..A diákmunkámnál nem kell majd Szja-t fizetnem...Fiatal vagyok és büszke jobboldali!
2021. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
67%
#54 persze hogy nem kell hiszen nem is dolgozol addig 🤣
2021. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
80%

Kedves fiatalok. Az a gond, hogy oké kb 1 évig szja mentesek lesztek, de elkezdtek dolgozni semmi pénzért. És azért nem segíti a fiatalokat, mert én is az vagyok és nem jutok 1ről a 2 re diplomával.

Minden gyerekhez van kötve. Egy értelmes magyar nem úgy gondolkozik hogy csinálok gyereket, aztán ha megvan, akkor felveszem a csokot, és gyerekekkel együtt megyek egy bőven felújítandó házba/lakásba. A "nem magyarok" gondolkoznak így. Egy magyar úgy gondolkozik, hogy legyen lakás, legyen lakható és jöhet a gyerek...

Pont fordítva van. És emiatt annyira felmentek közben az árak pl az ingatlan piacon vagy az építőiparban, hogy kb 1 zsák cementet nem lehet venni 1 havi fizetésből.

2021. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
87%
57. Na de miért nem veszel fel hitelt? Hisz most olyan jól áll az ország, mint még soha. Ennyire sajnálod azt a pár tízmilliót a külföldi tőkésektől? Jaj, hát milyen ember vagy? Na jó, csak irónia volt. Amikor feltettem egy ilyen kérdést otthon kategóriában egyenes a halálomat kívánta egy lelkileg sérült, majd ha fagyik Nick névre hallgató delikvens, mert felvázoltam, hogy ebben az országban az egyedülállót is ugyanúgy támogatni kellene.
2021. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
67%
16 éves korom óta dolgozom,diákmunkázok..harmadéves egyetemista vagyok 21 évesen még 4 évem lesz SZJA mentesen..Azt a pénzt meg a tőzsdén majd megforgatom.
2021. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
14%
Az egyedülállót miért kéne támogatni?Saját magáért felel mindenki..Ott az egyetem lehet tanulni..Utolsó előtti hozzászóló vagyok..16 éves korom óta melózom,fura de el tudom magam tartani..18 éves koromtól nem lakom otthon..Addig nyújtozkodok ameddig a takarom ér..Nem kéne hitelre megvenni a legujabb ájfont..
2021. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!