Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kell tartani ettől a...

Mennyire kell tartani ettől a pegasus programtól hogy lehallgatnak?

Figyelt kérdés
Átlagemberre is "veszélyes" lehet szerintetek? Vagy csak politikusokra/újságírókra?

2021. júl. 19. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha látókörbe kerülsz.
2021. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Fsms ***** válasza:
80%
Ha sérted a gazdasági, vagy politikai érdekeiket, már benne vagy a célkeresztben.
2021. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Bizony, N.evenincs b.éla is a megfigyelték közt van.
2021. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem jelentesz komoly veszélyt a hatalomra azon túl, hogy nem rájuk szavazol, nem kell félned szerintem.
2021. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
56%

4/

A hatalomra nézve mi számít komoly veszélynek?

2021. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Hát én szerintem kevés vagyok ahhoz, hogy ezt egyedül megítéljem de szerintem azért te is érzed, mire gondolok…
2021. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem érzem, mire gondolsz.
2021. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Te nem érzel felháborodást kérdező, hogy a hatalom kénye-kedve szerint megfigyelhet, elhallgattathat embereket? Ez téged nem zavar? Csak a töltött káposzta és a vursli legyen meg, a többi erkölcsi dologra pedig nagy ívben tojhatsz?????

Tényleg így megy ez felétek? Ennyire vitted?


A szabadság, a szólásszabadság, a demokrácia és a tisztesség szavak nem jelentenek neked semmit????

2021. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De nyolcas. De amíg az ország fele totál beleszarik, és szerintük ez így jól van egy DEMOKRÁCIÁBAN, addig az hogy én mit gondolok totál mindegy.
2021. júl. 19. 22:52
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

NEM, NEM MINDEGY. Nem mondhaod, hogy csak azért, mert a másik ember hülye, ezért te is hülye akarsz lenni. Illetve mondhatod, de te is érzed, hogy szorul a nyakad körül a hurok. Fölteszel egy semmitmondó kérdést egy komoly ügy kapcsán, aztán úgy döntesz, te a birkákat követed, akik szerint minden mindegy: mindegy, hogy csicskának tekinti őket a földesúr, hogy kisemmizettként KUSS a nevük, hogy bármit megtehetnek velük.

Tudod, én nem szeretnék ahhoz aa buta és bamba körhöz tartozni, amit te képviselsz.

Szóval nem mindegy.

2021. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!