Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a bizonyítékok az...

Hol vannak a bizonyítékok az állítólagos Fidesz kémprogram botrányról?

Figyelt kérdés
Eddig csak állításokat olvastam az ellenzéki médiában, pedig érdekelne pár tényszerű adat.

2021. júl. 20. 09:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
30%
Én is furcsa kattogást hallok mikor telefonálok.
2021. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%

Milyen bizonyítékokat vársz édes fideszes testvérem? Hogy mészaroslőrinc álljon ki egy performanszra és olvasson fel részleteket a lehallgatási jegyzőkönyvekből? Vagy jucus beismerje, igenis aláírt ilyen parancsokat?


Mi az az erkölcsi határ, amikor felállsz és elkezdesz gondolkodó, értelmes polgárként viselkedni??? Én pontosan érzem és tudom, hogy ha a torkodon egy műbránert lenyomnának, síkosítüót kérnél hozzá.

De ugye nem baj, ha ezt szóvátesszük?

2021. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

2: Nem vagyok fideszes.


A kérdésre is van esetleg válaszod?

2021. júl. 20. 09:34
 4/34 anonim ***** válasza:
60%
Varga Judit engedélyezéseiben. De ez nem Fidesz-botrány. Ha és amennyiben kiderül, hogy a lehallgatás jogszerűtlen volt, akkor ez a magyar államvezetés és a titkosszolgálatok botránya. Az másodlagos, hogy a döntési és végrehajtási pozíciókat fideszesek töltik be.
2021. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
4: dobsz erről egy forrást? Érdekelne.
2021. júl. 20. 09:36
 6/34 anonim ***** válasza:
17%

Sehol nincsenek bizonyítékok, mert nincs mire.

Ezer sebből vérzik a történet és hatalmas mesedélutánt kellett mellé keríteni, hogy egyáltalán bele lehessen valahogy keverni a kormányt.

2021. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Pedig megválaszoltam neked 2-esként.

Neked semmi nem lesz elfogadható bizonyíték, mert igenis hithű fideszes gyökérként egyetlen célod van: terelni, hazudni.

Tényszerű állítások vannak komoly nemzetközi portálokon. Azt állítod, elolvastad őket. Ezek szerint nem érted a leírtakat. Pedig olyan dolgokról beszélgetünk, amiket egy általános iskola 4-es gyerek is pontosan ért, ha akar.

2021. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Amit a vezér mond az igaz, minden más hazugság.
2021. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
5%
Soros zsebében
2021. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

7: "Tényszerű állítások vannak komoly nemzetközi portálokon"


Linkeled?


(A többi téves, színvonaltalan személyeskedésre nem reagálok)

2021. júl. 20. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!