Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a bizonyítékok az...

Hol vannak a bizonyítékok az állítólagos Fidesz kémprogram botrányról?

Figyelt kérdés
Eddig csak állításokat olvastam az ellenzéki médiában, pedig érdekelne pár tényszerű adat.

2021. júl. 20. 09:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
81%

#16, buci, kapaszkodj meg: te, mint Átlagos Aladár közel sem vagy olyan fontosságú személy, hogy meg kelljen bízni benned a szenzitív bizonyítékok megismerésével! Millió törvénybe ütközne, hiszen ezek védett adatok, amibe az újságírók is csak újságíróságuk révén tekinthettek be.


Meg természetesen agymosottként csak a kifogást keresed. Ha belenézhetnél, akkor lépnél a következőre és azt mondanád, hogy "de honnan tudjam, hogy a lista valódi és nem csak a kormány lejáratására írták szándékosan??", stb. stb. stb.


Mint minden szektás, te is folyamatosan újrarajzolod a világképed, a kereten kívülre pakolva az újonnan megismert információkat, hogy fenntarthasd a szektás hited. Nem akarlak meggyőzni, csak azt lásd be, hogy nem körülötted forog a világ. Egy történet hitelessége nem azon áll vagy bukik, hogy te személyesen mennyire tartod hihetőnek, mennyire érzed meggyőzve magad.

2021. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
87%
2021. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
2021. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
86%

Soros nem létezik.


Hát hol a bizonyíték?!

2021. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%

"mert a Pegasust jogszerűen használta és használja a magyar titkosszolgálatok ... az igazságügyi miniszter engedélyével."


A csúnya, gonosz, sorosista TASZ erről is beszélt. Valóban "jogszerű" egy ilyen szoftver használata, mert olyan nevetségesen homályos törvényeink vannak az ilyenek alkalmazására. Európai viszonylatban nálunk az egyik leglazább szabályozás, máshol sokkal szigorúbban védik a demokráciát azzal, hogy csak bíró elé, konkrét gyanúval lehet menni. Nálunk focijuci biankóban aláír mindent.


Tudom, hogy úgyse érdekel a valóság, de: [link]

2021. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Ha csak három perce van képbe kerülni a Pegasus-botrányról, ezt a cikket olvassa el:

[link]


Itt elég jól összefoglalják a történéseket. A bővebb változat pedig:

[link]

A cikk elkészítésében közreműködött Jean-Baptiste Chastand (Le Monde), Astrid Geisler (Die Zeit), Frederik Obermaier (Süddeutsche Zeitung), Bastian Obermayer (Süddeutsche Zeitung), Holger Stark (Die Zeit), Szabó András (Direkt36) és Shaun Walker (The Guardian)

Tudjuk, biztosan mindegyikük Soros-ügynök...

2021. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Leadtam őket a kapitányságon.
2021. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
17%

25:

Az igazságügyi miniszter engedélyezési joga a "nemzetbiztonságra veszélyes" esetekre terjed ki. Hogy mik bizonyulnak ilyeneknek, erre nekem sincs pontos információm, de el bírom képzelni, hogy a lehallgatott újságírók, ügyvédek és vállalkozók esetében az indok ez volt. A jelenlegi törvényi előírások szerint elég a gyanú is. Esetükben ez a gyanú nem igazolódott be, mert különben esetük már bírósági szakaszban lenne.

2021. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
81%

29: "Hogy mik bizonyulnak ilyeneknek, erre nekem sincs pontos információm, de el bírom képzelni, hogy a lehallgatott újságírók, ügyvédek és vállalkozók esetében az indok ez volt."


Akkor talán olvasd el a cikket, amit linkeltem, mert leírják :D Gyakorlatban: bármi. Hasraütésszerűen lehet ilyesmit elrendelni. És ha szerinted reális, demokráciapárti felállás az, hogy a fideszes igminiszter majd jól ellentmond a fideszes titkosszolgálatvezetőnek, hogy ellenzékieket figyeljenek meg, nos... :DDD


Semennyire sem tartod nevetségesnek, hogy a konkrét megismert személyek MINDEGYIKE az ellenzéki/kormányellenes oldalhoz köthető? Hogy egy szem kormánypárti szereplőnél nem merülhetett fel a nemzetbiztonsági vonatkozásnak még a lehetősége sem, ami hasonló vizsgálatot igényelt volna? :DDDDD


Hát igen, ebből is látszik, hogy viktor királyunk fejében a Fidesz=nemzet és ez alapján uralkodik. Az számít nemzetbiztonsági kérdésnek, hogy ki és miért okoz kényelmetlenségeket a Fidesznek.

2021. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
5%

A kérdést jogosnak találtam.

Nem láttam egy bizonyítékot se de láttam rengeteg gyűlölködést a Dobrev oldalról. Ha nem hiszel nekik akkor a magyar-ellenes banda szemében jogosan a gyűlölet tárgya leszel.

Hibáztatnám a kormányt ha nem figyelnék azokat akik egy Magyarország ellen irányított terrorista támadás résztvevői, támogatói lehetnek miután a Gyurcsány-Dobrev-Apró klán és bandája vereséget szenved 2022-ben.

Nem lepne meg egy Ukrajnához hasonló Majdan féle fegyveres felkelés kirobbantása az Amerikai kommunista "demokraták" anyagi és fegyveres támogatásával. Soros hatalmas nemzetközi hálózatát is beveti hazánk ellen.

Nem hiszem, hogy a Fidesz, Orbán és a magyar titkosszolgálat l van készülve ezekre.

Féltem Magyarországot és a magyar embereket.

2021. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!