Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből gondolja az ellenzék,...

Miből gondolja az ellenzék, hogy egy Karácsony Gergővel (aki éppen Budapesten bizonyítja, hogy mennyire alkalmatlan mindenre), egy Gyurcsánynével (no comment) vagy egy Jakab Péterrel (idegbeteg csicska) meg lehet nyerni a választás?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy Márki-Zay Péterrel sokkal több esélyük lenne a választásoknál, mivel ő az egyetlen jelölt, akivel a Fidesz nem tud mit kezdeni. Nézzétek meg, hogy az összes többi ellen folyik a fideszes lejáratókampány (amelyek teljesen jogosak), egyedül Márki-Zay az, akin a Fidesz nem nagyon talál fogást. Ahelyett, hogy az előválasztással bohóckodnának, miért nem egyeznek ki abban, hogy ő legyen a góré? Biztos vagyok abban, hogy sok jobboldali el sem menne szavazni/rájuk szavazna, ha ő lenne a miniszterelnök jelöltjük...


Egy Karácsony, egy Jakab, egy Dobrev soha nem lenne képes megszólítani a jobboldali szavazókat, sőt, ha ők indulnak, akkor mindenképpen elmennek a Fideszre szavazni, mivel annyira rettegnek attól, hogy visszatér a Gyurcsány éra, ami a felsoroltakkal garantált.


2021. júl. 20. 10:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Márki-Zay elég autonóm, ő az egyetlen akiről eltudom képzelni, hogy nem fogja Gyurcsány madzagon rángatni...
2021. júl. 20. 10:56
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mivel bizonyította Karácsony, hogy alkalmatlan? Hogy felújítja a Lánchidat meg a Blahát, amit Tarlós nem tudott vagy akart? :) Idáig olvastam. :)
2021. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Felújítja - LOL

Márki-Zay a kampányában tett ígéreteknek a 80+ százalékát teljesítette, Kamus Geri kb. 0-t. Az egész főpolgármesterséget egy ugródeszkának tekinti a miniszterelnökséghez.

2021. júl. 20. 11:00
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

"Karacsony Gergo, aki alkalmatlan mindenre"


"Gyurcsanyne no comment"


"Jakab Peter (idegbeteg csicska)"


Kerdezo. A kerdesedbol sut az IQ szinted.


Szerintem azt sem tudod te, hogy mirol beszelsz.

2021. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

2

Körülöttem olyan emberek szdiják Karácsonyt BP miatt, akik életükben nem jártak még ott.

De nyomják hogy elbaszta Bp-t meg minden 🤷‍♂️

2021. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyetlen eredeti gondolatot sem olvastam a kérdésedben, kedves kérdező. Nem fog így összejönni a családi krumpliadag. Egyébként milyen most az idő Cluj Napocán?
2021. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Na latom ki is toroltek a 3. valaszat a kerdezonek, nagyon orulok, hogy ilyen szorgalmasan szurik ki az ilyeneket. Szep munka!
2021. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Elvesszük a sok-sok Desirét, kérdező. Nem lesz belőle lapcsánka.
2021. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Ebből gondoljuk: [link]
2021. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
MZProl a falusi emberek 90%a azt se tudja h kicsoda. Orszagos ismertsegi szintje kb 40%.
2021. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!