Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy 10 év alatt Magyarország be kellett volna tudjon hozni 500 évnyi lemaradást/kifosztást a Nyugattal szemben?

Figyelt kérdés
Állandóan szidják az Orbánékat, a Fideszt, a kormányt, pedig az elmúlt 10 évben rengeteget fejlődött Magyarország, aki nem hiszi, az adósbesorolási és befektetői kilátások adataiból is láthatja. Miért hiszik azt, hogy Orbán rossz úton jár, mert még nem dolgozta le azt a hátrányt, amit 500 évnyi kifosztás, Trianon, a két világháború, a szovjet uralom és a rablóprivatizáció okozott? Szerintem ezekhez képest jó teljesítményt nyújt az ország, ezt még Nyugaton is elismerik. Akkor miért vinnyognak továbbra is annyian?

2021. júl. 20. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem 500 évnyi lemaradást szeretnénk behozatni mucikám, hanem azt várjuk el, hogy LEGALÁBB KÖZÉPSZERŰ legyen a miniszterelnökünk.

Aki kb annyit tud, mint a többi visegrádi ország. De látható, hogy ez nem megy.

Tudom, bilibe lóg a kezem, de mit is várnánk egy olyan dilinyóstól, aki még egy vidéki focicsapatot sem képes menedzselni 28.000.000 forintból? :)

Mert jelenleg itt tartunk.

Melesleg leszakadófélben, ami azt jelenti, hogy Románia is megelőzött bennünket.

Közben nincs CEU, Akadémiai kutatóhálózat, Sajtószabadság, Tisztesség, Közvagyon, Egyetemek, Rendes okatás, és mellesleg meglat 45.000 honfitársunk egy olyan járványban, melyben más országokban töredék ennyi halt meg.

Mondd csak, milyen érzés fideszes szopógépnek lennI ilyen helyzetben?

2021. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
A fentebb írt huszonnyolcmillió valójában huszonnyolcmilliárd. De ezt sem fogja fel a fideszes agy.
2021. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Milyen 500 év te szerencsétlen? Egy nyomorult egészségügyünk sincs, pedig a vizitdíj idején még volt, és kezelhetőek lettek volna a problémái 5-6 év alatt. Vagy most az az új duma, hogy Soros helyett Szulejmán a felelős azért, hogy itt tartunk? Gondolom ő rendelte el azt is, hogy kicsit több mint 450 évvel a halála után épüljön mindenhol dzsámi... izé, stadion, és emeljék a janicsárok... vagy mi, focisták fizetését.


"...a szovjet uralom és a rablóprivatizáció okozott?"

Arra a rablóprivatizációra gondolsz, amit most csinálnak? Csak azért kérdezem, mert az tényleg fog nem kevés gondot okozni az országnak. Gyengébbek kedvéért: Neked is.

2021. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor még csak 40 év kommunizmust kellett volna behoznia..a fideszesek lassan visszamennek az államalapításig,utána meg a hunokig.

gdp-ben már a románok is megelőztek,a fidesz által számolt átlagkeresetnek semmi köze a valósághoz,ami fejlődés van az mind az uniós pénzeknek köszönhető,semmi köze a fidesznek hozzá.emellett minden romokban van,aki teheti az már a külföldi életét tervezgeti.

2021. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez az! Hogyan lehetne be hozni 46 millió évnyi lemaradást!?
2021. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fake. Muszáj, hogy az legyen, nem hiszem, hogy bárki komolyan írna ekkora marhaságot. Most komolyan, a "Nyugat" szerinted ott volt 500 éve, mint Magyarország most? Te melyik filmet nézed?
2021. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én most azt látom, hogy amíg a vizitdíjat, a hálapénzt meg a receptfelírást perkáltam sz.rt se kaptam, maximum falhoz vágást, míg a minap és az elmúlt években is kulturált, és kifogástalan körülmények közt láttak el engem jól felszerelt kórházban, kiváló étkeztetéssel a TB-m ért cserébe. Én ezt látom a magyar egészségügyből a tíz év alatt. Messze nem tökéletes, de legalább most nem hirdetik meg az ingatlan.com- on a kórházakat potom összegekért örök panorámával, mint Ferkó idejében...
2021. aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!