Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért próbálkozik az ellenzék...

Azért próbálkozik az ellenzék a "lehallgatási botránnyal", mert tudták, hogy Cseh Katalin majd korrupciós botrányba keveredik?

Figyelt kérdés
Amúgy nem lenne rossz taktika, de lehet elmérték a dolgot.

2021. júl. 20. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Hát lehet.

Cseh Katalin és szövevényes céghálója összesen több, mint 4,5 milliárd forintot kapott 5 év alatt....

Várom ennek a magyarellenes Momentumos HP- nek a magyarázatát!!!!

2021. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Lesz elszámoltatás, ha nyer az ellenzék, ez az egy amit már többször elismételtek.Jaj lesz ennek a Katinak is ha valamit törvényellenesen csinált.
2021. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A "lehallgatási botránnyal" nem az ellenzék próbálkozik, hanem nemzetközi botrány. Mégcsak nem is itthonról indult.


Milyen korrupcióról van szó Cseh Katalinnal kapcsolatban?

2021. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Rákerestem az ügyre. Hol írnak ebben korrupciót vagy bármilyen törvénytelenséget? Annyit írnak, hogy ennyi pénzt nyertek el hozzá köthető cégek. És? Mi van még? Érdekes, amikor Lőrincről van szó, akkor ti szoktátok őt védeni, hogy ebben nincs semmi illegális.

Ha pedig kiderül róla, hogy törvényt sértett, akkor bukjon! Ez a különbség köztünk és köztetek.

[link]

2021. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Éppen fordítva. Amikor kijött a lehallgatási ügy, akkor a fidesz gyorsan előállt ezzel a pendriveos sztorival, hogy ezzel megpróbálja elnyomni.
2021. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es kösz a linket!

Szóval azok a cégek EU-s támogatásait adták össze, melyek azonos címen vannak, mint az a cég, melynek évekkel ezelőtt (16-ig, amikor még nem volt politikus) Cseh volt a vezetője.

Rákerestem a címre: ez egy ipari park (!).


Ennyit a "lebuktatás" komolyságáról.

2021. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg szánalom, ha csak összeadták az ipari parkos cégeket, nem is törve magukat, hogy megnézzék, egyáltalán kik a tulajdonosok:


"A fideszes propagandagyárban összedugták a fejüket és egy lejáratónak nehezen nevezhető írás született. Milliárdokat összeszedő politikusról és állítólagos korrupcióról beszélnek, ami hazugság. Egeret szültek a hegyek, ugyanis a propagandamédiában összeadták az ugyanabba az ipari parkba bejegyzett összes cég és vállalkozás által elnyert uniós támogatást, ahol az a nyomda is működik, amit egykor édesapám vezetett. Az pedig egyértelműen kiderül a cégiratokból, hogy én évekkel ezelőtt, jóval azelőtt, hogy politikai pályára léptem, lemondtam a cégvezetésről.


A Fideszt és propagandáját zavarja korrupcióellenes tevékenységem, de nem fognak tudni megfélemlíteni. A szükséges jogi lépéseket megteszem az ügyben."


[link]

2021. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Hát nem tudom, én dolgoztam ipari parkban, de ott voltak a parkban utcák, és a mi címünk egyedi volt, semelyik másik cégnek sem volt ugyanaz a címe, mint a mienk. Nekem gyanús, hogy Katka össze-issza vagdalkozik.


Amúgy meg tök mindegy, mikor mondott le, de ez az eset is egyértelműen cáfolja Katka hazugságait, hogy csak Orbán családja kap támogatást, miközben az ő családja is kapott.

2021. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
89%
Mi ezen a korrupció? Cseh állami vezető lett vagy lemaradtam valamiről?
2021. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

9-es: tudod idézni, hol mondta, hogy csak Orbán családja kap támogatást? mert ez nyilván nem igaz, de nem is mondott ilyet soha.


De lehet olyan ipari park is, ahol csak 1 cím van.

2021. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!