Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire beszámítható Cseh...

Mennyire beszámítható Cseh Katalin?

Figyelt kérdés

Létezik az, hogy valaki nem emlékszik arra, meddig volt ügyvezető, és mikor lépett be egy pártba, és lett ott elnökségi tag?


" én évekkel ezelőtt, jóval azelőtt, hogy politikai pályára léptem, lemondtam a cégvezetésről" - mondta ő, közben ez a két időszak egybeesett.


[link]



2021. júl. 20. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Látszik, hogy ez most betalált, teljesen össze van zavarodva.
Mindenkit hülyének néz.
Biztos olyan hiperpasszív ügyvezető volt, nem csinált semmit, csak felvette a pénzt, ezért zavarodott össze.
Biztos előáll majd valami hihető magyarázattal, olyan összeszedett nőnek néz ki.
A Pegazus összekeverte a téridőt is.
Krumpli.
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Fiatal volt kellett a pénz
2021. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A krumplirágás nehezíti a gondolkodást? Mi a korrupció abban, hogy egy cég EU-s pályázatot nyer?
2021. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Ezt tőle kérdezd meg, mert ő jön mindig ezzel...
2021. júl. 20. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

"A fideszes propagandagyárban összedugták a fejüket és egy lejáratónak nehezen nevezhető írás született. Milliárdokat összeszedő politikusról és állítólagos korrupcióról beszélnek, ami hazugság. Egeret szültek a hegyek, ugyanis a propagandamédiában összeadták az ugyanabba az ipari parkba bejegyzett összes cég és vállalkozás által elnyert uniós támogatást, ahol az a nyomda is működik, amit egykor édesapám vezetett. Az pedig egyértelműen kiderül a cégiratokból, hogy én évekkel ezelőtt, jóval azelőtt, hogy politikai pályára léptem, lemondtam a cégvezetésről.


A Fideszt és propagandáját zavarja korrupcióellenes tevékenységem, de nem fognak tudni megfélemlíteni. A szükséges jogi lépéseket megteszem az ügyben.


"


[link]

2021. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5: igen, itt hazudott. De miért?
2021. júl. 20. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Orbán Viktor
2021. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Boldog karácsonyt!
2021. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Cseh Katalin, egy hazug senki.
2021. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!