Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az baj, ha engem nem érdekel...

Az baj, ha engem nem érdekel a lehallgatási botrány meg a pedofil-törvényes bohóckodás?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy a lehallgatási ügyekre semmi rálátásunk nincs, titkosszolgálati dolgokról elég naiv dolog vitatkozni, másrészről meg egészen biztos, hogy minden állam végez ilyen tevékenységet. A pedofil-homofób törvényes ügy pedig egy szemfényvesztés. Ennek a homofób vonatkozásának semmi következménye nem lesz, abszolút nem betartható látszatintézkedés. Természetesen a nyomorult politikusok az ellenzékben és az EU-ban másról sem bírnak beszélni. A Fidesz meg röhög. Azonban ez mind csak sokadrangú ügy.


Szerintem csak a már közhelynek tűnő ügyeknek van értelme. Az oktatás, az egészségügy riasztó állapota, amit a Fidesz szándékosan rohaszt, ezerszer fontosabb. (hozzáteszem az előző MSZP sem volt különb) Továbbá a felelőtlen és szűklátókörű fiskális és monetáris politikai, na meg a támogatási rendszerek jelenlegi működése, ami csupán arra jó, hogy rövidtávon lehet vagánykodni a GDP-vel, azonban hosszútávon versenyképességünket elveszítjük. Ez utóbbi régiós szinten már látszódik is, hiszen nincs értelmes, hosszú távban gondolkodó nagy beruházás, csak a jelennek élünk, 20 év múlva Románia mögött leszünk, Ausztriát pedig csak a távcsőből látjuk majd. Na meg a korrupt működés. Csak ezek számítanak a magyar politikában, a bugyuta illiberáliskodó intentitáshazugságban szenvedő törvénykezés csak kirakat, hogy a lényegről elvegye a figyelmet.


2021. júl. 21. 09:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Napi fél kiló krumpli poszt.

Köszönöm.

2021. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Azt remélem érzed, ez az ország azért tart itt a mélyszegénységben Európa közepén, ezermilliárdos EU-s támogatások mellett, mert te hülye vagy. Mert adod a tipikus engemnemérekel magyart.

Gondolom épp ezt tetted, amikor

- kiárusították az országot az oroszoknak - paks2

- amikor elüldözték a legjobb egyetemet

- amikor felszámolták a sajtószabadságot

- amikor a nevükre vették a szántóföldeket

- amikor privatizálták a gyárakat

- amikor megalkották a rabszolgatörvényt

- amikor felszmolták az akadémiai hálózatot (tudom, ezt nem érted)

- amikor megvonták a segélyeket

- amikor kitalálták, hogy nem kell a köz kérdéseire válaszolniuk

- amikor először magángéppel mentek meccsre/esküvőre

- amikor köztörvényes bűnözőt adtak ki

- amikor köztörvényes bűnözőt fogadtak be

- amikor nyíltan uszítottak az Európai Unió ellen

- amikor nem adtak ki magyar bűnelkövetőt (hernádi)

- amikor lehallgattak civileket.

- amikor európa csóróivá váltunk

- amikor a szemed láttára inflálják el a forintot

- amikor ATM gépnek nézték az országot

- amikor hagytak meghalni 30.000 embert

- amikor cinikusan a pofádba nevettek.


A te nyomorod itt kezdődik. A te szolgaságod, a gyerked csicskasága innen datálódik.

2021. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem gond, utalom a krumplit!
2021. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

"Azt gondolom, hogy a lehallgatási ügyekre semmi rálátásunk nincs, titkosszolgálati dolgokról elég naiv dolog vitatkozni"


Ahogy az első írja, nem a lehallgatás ténye a probléma, hanem, hogy nyilvánvalóan visszaéltek a lehetőséggel, bármilyen, a kormány számára kényelmetlen "ellenzéki" szereplő megfigyelésével.


Gödöllő polgármestere egész karrierje során jobboldali volt, a bűne az volt, hogy nem idomult be a Fidesz soraiba, tiltakozott az önkormányzatiság leépítése ellen és más polgármesterekkel együtt létre akart hozni egy új érdekvédelmi szervezetet, később pártot. A kezdeti 80-90 tagból a 2018-as választásokra maradtak 10-15-en... Nem látsz kapcsolódási pontot a kettő között?


A lehallgatott ügyvédek közül az egyiknek semmilyen fajsúlyos, bűnöző ügyfele nem volt, ami indokolhatta volna a lehallgatását. Cserébe belengette, hogy a városában elindul a regnáló polgármester ellen az önkormányzati választáson. Kitalálod utóbbi melyik párthoz tartozott? :)


Ha ezeket a részleteket nem ismerted, akkor olvass a témának jobban utána. Ha ezekkel együtt sem érdekel, akkor pedig élvezd a meleg homokot, amibe a fejedet dugtad.

2021. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

utolsó, szánalmas a személyeskedő vergődésed, vagy válaszolsz érdemben vagy válassz másik kérdést, ahol a frusztráációt kiírod magadból. végigolvastad az írásom? miért mosol össze dolgokat és miért hazudozol itt? az általad felvázolt témák mind külön topicot igényelnének és van köztük számos téma amiről sarkos véleményem van.


de amig itt tart a vitakultúrád és a szakmai tudásod, hogy "- amikor cinikusan a pofádba nevettek." illetve "- amikor hagytak meghalni 30.000 embert" addig nyilvánvalóan látszik, hogy az ország megrekedt a DK és Fidesz által uralt szinten és Ausztria csak távolodik. Javaslom olvass tovább a szalagcímeknél és képezd magad, mert szerintem az ország nyomora a felületességen és a kontextus nélküli sárdobáláson alapszik.

2021. júl. 21. 10:54
 16/18 A kérdező kommentje:
előzőt az utoló előttinek szántam.
2021. júl. 21. 10:55
 17/18 A kérdező kommentje:
természetesen én is ugyanazokat a telexes cikkeket olvastam, mint te, kedves utolsó, ezért is mondom hogy nagyon nincs rálátásunk a témára. hát nem érted? :) egészen szürreális, hogy néhányan innen fideszesnek néznek
2021. júl. 21. 22:11
 18/18 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi egy értelmes embert ez nem érdekli, főleg hogy a bizonyíték a lehallgatásra semmi, és mellette még röhejes is ez az egész. Sok birka fel van háborodva, hogy lehallgatták a kedvenc balos pártjaikat, akik ugyanúgy lehallgatnák fordított esetbe a jobbost álszent picsogás ez.
2021. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!