Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt sokan miért gondolják így?

Ezt sokan miért gondolják így?

Figyelt kérdés

Most hogy kirobbant ez a lehallgatásos botrány, az egyszerű ember miből gondolja, hogy őt is lehallgatták/lehallgatják?


Hisz az egyszerű ember lényegtelen a kormány és a hatalom számára, senkit sem érdekel hogy a proli mikor és hol vett két kiló kenyeret, vagy hasonló banális dolgok. Az egyszerű ember semmi érdemleges infót nem hordoz.


Akkor mégis miből gondolják, hogy őket is érinti a lehallgatási botrány?



2021. júl. 21. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 a telefont is önként használod. Már a vezetékesek hajnalán sem volt ildomos bizalmas információkat telefonon közölni.
2021. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11) a telefon technikailag egy célszámítógép,egy fejlett multikommunikációs eszköz.ebből kifolyólag adattárolásra is használható.semmi köze a vezetékes telefonokhoz.
2021. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12, nem értem ezzel mit szeretnél mondani, és hogy jön ez ide?


Nem a modern és a régi telefonok technikai megoldásairól írtam, hanem a lehallgathatóságáról. Ebből a szempontból meg irreleváns, hogy alkalmas-e adattárolásra, vagy nem.

2021. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#10: a telefont igen, de a kémszoftvert rajta nem.
2021. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 igaz, de tudatában vagyok kb. a windows xp és az adsl kezdete óta, hogy bármikor benyalhatok egy spybotot. Enneknszellemében posztolok, beszélek és emailezek.
2021. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!