Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "gyermekvédelmi népszavazást...

A "gyermekvédelmi népszavazást" vasárnap óta találták ki, hogy legyen mivel terelni a lehallgatási botrányról?

Figyelt kérdés
Konkrétan ma jött ki a rendelet, ami újra engedélyezi a népszavazások megrendezését.

2021. júl. 21. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
persze-persze ... jobb gondolatod nem volt ... egyel meg egy kis bebikajat, majd az feltolt :)
2021. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 árokpart ***** válasza:
98%
Egészen biztos vagyok benne nem egyértelműen átlátszó az egész? Érdekes 1 hónapja mindjárt a gyermekvédelmi törvény elején miért nem volt ez annyira fontos?
2021. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen valószínű. Fudan, lehallgatások, államadósság, infláció, satuféket nyomott oltási kampány stb terelni kell a témát, hogy ne ezekről szóljanak a közéleti viták. Így bő félévvel a választások előtt.
2021. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Már rég megvoltak a kérdések, a művelet lefolytatásának a forgatókönyve, egyenlőre minden játékos pontosan azt csinálja a storyban ami tőle várható, kiszámítható volt.
2021. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2%

Alapvetően a brüsszeli támadásokra való reakcióról van szó, tiszta vizet kell önteni a pohárba, hogy a választók hány %-a támogatja ezeket az intézkedéseket. Az időzítésben lehet ilyen megfontolás is, bár nem biztos: szimplán egy őszi népszavazáshoz most meg kell hirdetni az akciót (idő kell az aláírásgyűjtéshez stb)


Ez a Pegazus ügy amúgy is elég vérszegény itthon, Magyarországon egyetlen igazán jelentős ellenzéki politikus sincs a listán, már most egy kipukkadt lufi.

2021. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem ertenetek a dolgot, Brusszel bele allt Magyarorszagba! Ezert lesz a nepszavazas es nem kell mas osszeeskuves elmeletet szovogetni. Egyertelmu, hogy mi miert tortenik.

Persze 12 evesen nehez ezt felfogni ... ugye gyerekek?! :)

2021. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ezt mindenhová beírod, még nem lesz igazad, okos felnőtt. :)
2021. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

" Ez a Pegazus ügy amúgy is elég vérszegény itthon, "


Ez is jó felfogás..


Végül is akkor én miért nem tarthatok otthon éles pisztolyt,puskát,ágyút,nukleáris robbanófejeket ?


Hiszen nem használom rosszra,csak néha megnézegetem őket,nem bántok vele senkit,kicsit leporolgatom őket,megszagolgatom,megnézem hogy az atom sugárzik e még stb...


Ez is csak egy ártatlan dolog nem ?


Amíg az én listámon sincs senki,,nem ?

2021. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 árokpart ***** válasza:
23%
Pár hónap múlva szerintem már tarthatsz utolsó. Tudja a kormány is, hogy rendszerváltozás óta minden kormány adósa a lakosságnak a szabad fegyvertartás jogával.
2021. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
8: ha te most jöttél rá, hogy a nemzetbiztonsági szolgálatok rendelkeznek lehallgatásra szolgáló eszközökkel minden demokráciában, akkor jó reggelt.
2021. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!