Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek szerintetek lesz...

Ellenzékiek szerintetek lesz valaha kormányváltás, ha nagyrészetek szidja a kormánypártiakat mintsem meggyőzné?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy csak leugatjátok/leszidjátok lebirkázzátok őket stb... amikor pont hogy őket kéne meggyőzni és akkor tudnátok a következő választásokkor sikert elérni. Tudom hogy ezt mindkét oldalon fent áll, de ha ti annyira új kormányt akartok, akkor nem lenne jobb meggyőzni egy kormánypártit mintsem leszidni, hogy már csak azért sem az ellenzékre szavazzon? Ez engem tényleg borzalmasan érdekel. És tudom felnőtt ember azt gondol amit akar stb stb, de azért mégis csak.

2021. júl. 22. 11:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
24%
Igen, a meggyőzés okosabb dolog lenne.
2021. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi eszük nincs.
2021. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
#1 Mert én tudom, hogy mindkét oldalt van olyan ember, aki csak szidja a másikat, de ez a többség sajnos. Én ezt látom, és az emberi természetből gondolkodva, ha egy ellenzéki a kormánypártit csak orrba-szájba szidja, akkor már csak azért is mechanikával élni fog.
2021. júl. 22. 11:32
 4/47 anonim ***** válasza:
67%

Mi nem szidunk senkit édesem. De azt neked is érezned kell, mióta a pegasus ügy kirobbant, szeretett vezéred vagy börtönbe, vagy emigrációba megy. És mit sme fog érni a harcásolt vagyon.

Ez van.

2021. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Először is nem vagyok az édesed, másodszor ez egy általános kérdés volt, és nem jelenlegi ügyeket célzott meg. Nekem nincsen szeretett vezérem, és főképp nem fog senki egy lehallgatási ügy miatt börtönbe kerülni, főleg nem politikai körökben, hisz minden országban ezt csinálják.
2021. júl. 22. 11:37
 6/47 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen a magyarok általános értelmi szintje. De a komcsi libsi hazaáruló migránssimogatózás sem jobb.
2021. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
A makacs csőlátással sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni. Egyik oldalon sem.
2021. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 molnarmarcell21 ***** válasza:
78%
Őszintén, szerinted észérvekkel meggyőzhető egy kormánypárti? Vagy nem érdekli őket vagy nem értenek vele egyet. Ugyanez fordítva is igaz lehet persze.
2021. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
22%

Egyik oka, hogy most először a Fideszre szavazok.

A másik meg a Gyurcsány-Dobrev-Apró klán uralta ellenzék semmi jót de rengeteg bánatot és szenvedést jelentene a magyar embereknek.

2021. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Molyember ***** válasza:
81%
Ha egy fideszes meggyőhető lenne, akkor már rég nem lenne fideszes.
2021. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!