Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod a nemváltásról való...

Támogatod a nemváltásról való tájékoztatást óvodás, kisiskolás korú gyerek részére?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 17:58
A kérdező szavazást indított:
LMBT ember vagyok és igen.
LMBT ember vagyok és nem.
Igen.
Nem.
62 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 hypno ***** válasza:
70%
Már a kérdés is hazug, mint a kormány propagandája. Soha szóba sem került, amíg az orbánisták el nem kezdtek erről is hazudozni.
2021. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
69%

Nem támogatom. Hülyeség. Nem kell a gyerekek világába ezt belekeverni, ilyenkor a legfogékonyabbak a szépre-jóra, meg a hülyeségre is.


Amúgy ellenzéki vagyok...

2021. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Sok, ennél lényegesen fontosabb és számukra fel is dolgozható információ vár arra, hogy elsajátítsák, - korai és szükségtelen nemiséggel traktálni ilyen korú gyerekeket.
2021. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
39%
Egy gyerek nagyon kíváncsi. Mindenről tájékoztatni, de csak is az ő értelmi szintjén. Különben, hallomásokból sok hülyeséget összeszedni.
2021. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
60%
Mivel a népszavazási kérdés az 5 bites birka csordának szól, hogy két krumpli rágás közt legyen még min nyamogni valamin, így engem ez a kérdés nem érint, így szavazni sem megyek. :)
2021. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
36%
Ellenzéki vagyok, vagy talán voltam, mert számomra ez nagyon fontos, lehet, hogy átpártolok a Fideszhez, a bevándorlást sem szeretem, ám az még nem olyan fontos, ha a menekültek létszáma nem nagy, de a homoszexualitás nyilvános propagálása nekem visszataszító és a gyermekekkel szembeni manipuláció is rettenetesen ellenszenves nekem, ez mindent tarol.
2021. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
34%

Sokan azt gondolják, hogy a kérdésben szereplő dolog nem is létezik, illetve nincs is olyan gyermek (max. 10 évente egy), aki nemváltó műtéten esik át, csupán politikai hasznszerzésre használja ezt a szerintük nem is létező dolgot a kormánypárt.


Nekik egy cikket ajánlok:

Naponta legalább egy gyerek megváltoztatja a nemét Angliában

[link]

2021. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
26%

#6-os, dettó. Engem, mint kisgyerekes apát nagyon kibuktatott a Meseország-affér, ez undorító.


Életemben először nagyon komolyan fontolgatom, hogy a Fideszre szavazok. Jó látni, hogy vannak még ilyen emberek.

2021. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
62%
Csak egyetlen konkrét esetet mondanának amikor ez bármelyik oktatási intézményben szóba került. Ez egy tipikus fidesz-birkáknak kitalált gumicsont.
2021. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
74%

7-es

Origó, hát persze... Még a dátum sem igaz a cikkeik elején.


6-os

Mi az hogy "homoszexualitás propagálása"?

Hol találkoztál ilyennel óvodában, iskolában?

2021. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!