Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan valaki tényleg...

Most komolyan valaki tényleg elhiszi azt, hogy a melegek beakarnak menni az iskolákba népszerűsíteni a nemátalakítást meg a melegeket? 🤣

Figyelt kérdés
Elég sokat jártam az iskolába, nem is rég végeztem, és szinte sose esett szó a melegekről, erre a Fidesz kitalálja, hogy az óvodák meg az iskolák környékén lesben állnak a melegek, hogy támadjanak. Az egész konteójuk nem is életképes. Még a leginkább baloldali igazgató sem menne bele abba, hogy a pénisszel rendelkező Marika bemenjen a suliba, és propagálja a nemátalakítást, vagy hogy Józsi meg Feri bemenjen a 12.A-ba, hogy elmondja milyen a melegszex. 🤣🤦‍♂️
2021. júl. 23. 13:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
35%

Az a helyzet, hogy már semmit sem szabad elhinni.


A szivárványosok jöjjenek be az utcáról, ne bohóckodjanak.


A fidesz pedig ne uszítson folyamatosan!

2021. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
65%

Vannak normálisabb helyek, ahol meghívtak pl. lmbt szervezetek által alkalmazott szakembereket, akik max. arról beszéltek, hogy ezek az emberek nem betegek, nem aberráltak, és nem kéne agyonverni őket, ha meglátod, hogy kézen fogva sétálnak az utcán.


Ebből azt csinálta a fityesz, amit írsz, és rengetegen beszopják... :(

2021. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
40%

Amikor én jártam gimnáziumba, akkor nálunk voltak toleranciatréningek.

Persze,tegyük hozzá,hogy az igazgatóhelyettes meg jó pár tanár nagy liberalizmus fan volt és sohasem rejtették véka alá.LMBT felvonulásra is jártak.


Ezek a "tréningek" (kvázi propagandák) kisebbségek meg az lmbt szopkodásáról szóltak.


Azóta eltelt pár év, biztos,hogy durvább érzékenyítő propagandákat nyomnak.

2021. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
57%
Nyugaton MÁR EZT TESZIK!! Ember ébredj fel
2021. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
54%

Nyugaton bemennek.

Még mesét is olvasnak az ovisoknak.


Ezek után mit kéne hinni?

2021. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
36%
3: meggyőzhetnéd viktort, hogy nem kell ám félni ezektől a programoktól, rajtad se segített...
2021. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
24%
Elvégre ez ellen hozták a törvényt :D én is elnézném ahogy Lilla, aki Lajosként született beballag a gimibe egy szál boában és előadja hogy legyen mindenki nő :D :D mèg ajàndék hormontablettákat is osztogathatna
2021. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

#3

Ez a magyar gimnáziumokban elképzelhetetlen. Még akkor is elképzelhetetlen lenne, ha liberális kormánya lenne az országnak.


Sajnos ezt a kamut nem fogjuk elhinni. Valami jobbat találj ki! 😉

2021. júl. 23. 13:51
 9/46 anonim ***** válasza:
65%

#4:

Hűha, mesét olvasnak az óvodásoknak. Körtáncot lehet azèrt tartani?

2021. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
44%

Miértckeszítettek volna a tananyagokat, ha nem akarnwk felhasználni?


Egy kis logika nem ártana a kérdezőnek...😁

2021. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!