Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek/Karácsony Gergelyr...

Budapestiek/Karácsony Gergelyre szavazók! Nem csalódtatok benne hogy ilyen gyorsan eldobja a főpolgármesterséget egy jobb lehetőségért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én annak örülnék, ha egy észak-koreai városban megnyíló lehetőségért dobna el mindent, és többé nem látnám.
2021. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez még nem biztos. Ha nem ő lesz a kormányfő, akkor marad főpolgármester. Szerintem nem is bánná, csak azért vállalta el a jelöltséget, mert az MSZP-Párbeszéd nagyon győzködte. De egyébként Dobrev Klára és Jakab Péter is versenyben van és az sem biztos, hogy az ellenzék jelölje nyer. Az is benne van a pakliban, hogy marad a Fidesz-KDNP kormányzás.
2021. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Miniszterelnökként sokkal több lehetősége lesz jót tenni, például bevezetni az alapjövedelmet, megemelni a családi pótlékot, visszaállítani a szocpolt és új Fészekrakó programot indítani és eltörölni a munkaviszonyhoz kötött támogatásokat pl. a CSOK-ot.
2021. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dobja csak, - csak szabaduljunk tőle, - aztán ráér miniszterelnök-jelöltként perecelni egy nagyot, - már senkit nem fog érdekelni.
2021. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez a jobb lehetőség Budapestnek és Magyarországnak is jobb lehetőség. Ezzel mindenki érdekét jobban tudja képviselni, szóval egyáltalán nem csalódtam, sőt! Bizakodó vagyok!
2021. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!