Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az igazságszolgáltatás...

Hol van az igazságszolgáltatás?...

Figyelt kérdés
Lázár János azt nyilatkozta egyszer, hogy Simonka György karrierje a bíróságon fog véget érni. Mire Simonka azt mondta, hogy Lázár jobban tenné, ha csendben maradna, mert regényt tudna írni róla. Én nem tudom, de ez nem egy beismerő vallomás, amikor valaki állít valamit, hogy tudomása van bűncselekményről, és mégsem tesz semmit! Ez csak nekem bas..a a csőrömet???
2021. júl. 26. 00:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék arra a regényre...
2021. júl. 26. 00:41
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Kíváncsi ugyan lehetsz rá, de szerintem kaptak a központban mindketten olyan fejmosást hogy ha újságíró legközelebb bármit kérdez a másikról tőlük akkor azt is letagadják hogy valaha hallották ezt a nevet 😂
2021. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Közben az "utcai" bűnözéssel szemben meg egyedül a Mi Hazánk áll ki. A baloldal a bűnelkövetőket védi. Mindkét oldalon vannak ilyen dolgok.
2021. júl. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak kisfiús be be beee
2021. júl. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Simonka ezzel özent, hogy ha elítélik, akkor ő is ki fogja nyitni a száját, ezért jobb, ha kimossák valahogy.
2021. júl. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!