Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz ellenesek tabut...

A fidesz ellenesek tabut döntöttek? Nekik már a holokausztot is szabad relativizálni az állandó FIDESS-ezésel?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hol vannak a nagy holokauszt siratók?
2021. júl. 26. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Hivatalosan? Vagy egy hozzászólóról beszélsz itt? Ha az utóbbi, akkor olyan is van, hogy fideszesek nem túl burkoltak zsidóznak itt. Az is a fidesz álláspontja?


Egy-egy kommentelő hülyesége nem egyenlő az egész politikai oldallal, amit támogat.

2021. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
burkoltan
2021. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nem hivatalosan. Ilyet nem is írtam. De azért aki normális, az belátja, hogy nem 1-2 kommentelőről van szó. Nem is a gyk-n, névtelenül mindenkinek lehet nagy a szája. De bele kell olvasni a fb-s politikai vitákba. Már évek óta megy az SS-ezés.

Általában épp a lib., baloldal volt az, akinek eddig a holokauszt megkérdőjelezhetetlen tabu volt, akik mindenkire antiszemitát kiáltottak, aki kicsit is félreérthetően fogalmazott (vagy félre akarták érteni).

Akkor hogy van ez??

2021. júl. 26. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy sem a holokausztot nézik ilyenkor szerintem, hanem a politikai eljárásokat.
2021. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy az 1-es írja, hülyék mindenhol vannak. A fideszes kommentelők között is számtalan. Az a lényeg, hogy hivatalosan mit képviselnek a pártok. Pl. a fidesz kacsintgat inkább a szélsőjobb szavazókra, ő akarja megnyerni magának őket
2021. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy hivatalosan mit képviselnek a pártok.


A fidesz hivatalosan Izrael nagy barátja. Ez szerintem az egyszeri liberális szavazónak elég...

2021. júl. 26. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Ezek buta, primitív emberek.

Voltam már 3n fudestbérenc, fideSS-nyik, Ner- lovag, agymosott, egy bites, roma (?), stb.

Én ezeken csak röhögök, bár elgondolkodtató, hogy relatív sokan vannak az ilyen emberek.

2021. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
31%
Igen, ez elítélendő.
2021. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!