Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatná-e ön, hogy a biológi...

Támogatná-e ön, hogy a biológia órákhoz szülői beleegyezés kelljen, mert az ott elhangzottak szexuális jellegő ismereteket is tartalmazhatnak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi van???
2021. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Akkor a testnevelés órákat akár be is tilthatnák egy-egy kivillanó fütyi és cici miatt...
2021. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Azt hiszem a kérdező azt gondolta, hogy milyen " ügyeset" kérdezett, pedig csak baromságot sikerült 🤫
2021. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Arra gondolhat a kérdező, hogy a törvény a homo szimpla megjelenítését is tiltja, tehát biológia órán tiltott lesz pl. elővenni egy képet, amin két férfi látható, ahogy kéznfogva sétálnak az utcán, de beszélni szabad majd róla?
2021. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2.

Nem tudom te hova jártás suliba, de én a tornaórákon sosem láttam kivillanó fütyit, cicit.

2021. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Én meg biológia órán nem láttam olyan képet, ill. nem beszélt olyanról a tanár, hogy két férfi kézenfogva sétál.

Megjegyzem: olyanról sem, hogy férfi és nő kézenfogva sétál.

Ellenben volt metszeti kép a férfi és női szaporítószervekről.

2021. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%

#4 "Arra gondolhat a kérdező, hogy a törvény a homo szimpla megjelenítését is tiltja"

Lehet hogy erre gondolt, csakhogy a törvény NEM tiltja a homoszexualitás szimpla megjelenítését.

A törvény az ÖNCÉLÚ ábrázolást és megjelenítést tiltja az Iskolákban, óvodákban.

Bár már sokan leírták, megismétlem a kedvedért. Nem az lesz tilos, hogy egy 12 éves gyerek megnézzen az iskolában egy filmet amiben van homoszexuális szereplő vagy tanuljon egy híres személyről aki homoszexuális volt és elmondják neki hogy homoszexuális, hanem maga a homoszexualitás mint szexuális tevékenység ábrázolása, bemutatása tilos az iskolában a gyerekeknek. Ahogy nem tilos a homoszexualitásról vagy bármiféle nemi, szexuális irányultságról az iskolában beszélni, csak azt nem teheti meg egy olyan szervezet képviselője, akinek a szándéka a népszerűsítése ezen irányultságoknak. Ettől még a biológia oktatása marad ugyanaz, mint eddig, az irodalom oktatásában sem veszik ki Sappho költészetét a tananyagból és nem fogja senki azt hazudni, hogy nem léteznek olyanok akik transzneműek. Csak a szexualitással kapcsolatos témákat vagy otthon fogja megismerni a diák vagy egy szakembertől.

2021. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!