Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz olyan Fekete-Győr András...

Lesz olyan Fekete-Győr András poszt /aki ugye megfúrta a magyar olimpia pályázatot/ , amelyikben azt taglalja, hogy ő mindig is olimpia párti volt, és Orbán volt ellene?

Figyelt kérdés
Úgy ahogy a futballnál is csinálta az E:B.-nél.

2021. júl. 26. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Nem azért ezt mánr nem...
Miért ne, ha lesznek emberek akik elhiszik.
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
nagyon buta vagy, ha neked ez jött le abból a videóból
2021. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Csak akkor lesz ilyen FeGyőrtől ha

1. még a politikában lesz 2022 után is FeGyőr

2. megvalósul az olimpia magyarországi rendezése.

Most is csak akkor villogott a "futball támogatásával" amikor az általa köpködött stadion már felépült és a folyamatosan leszólt magyar focisták jól szerepeltek.

2021. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy ezt a témát is túl tolták Fekete Gy. -ék. senki nem várná el tőlük, hogy foci rajongók legyenek. De így már kiröhögtetik magukat.
2021. júl. 26. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Őőő az, hogy valami a magyarországi rendezésű Olimpia ellen van, nem jelenti azt, hogy maga a magyar olimpikonok vagy az Olimpia ellen van. Ha jól tudom, utoljára az atlantai Olimpia térült meg, azóta az összes egy bazi nagy pénznyelő volt a rendező város számára. Én sem támogattam azt, hogy Budapesten Olimpiát rendezzenek, de ugyanúgy szurkolok a magyar olimpikonoknak.
2021. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi vagyunk a legeredményesebb nemzet, akik még nem rendeztek olimpiát. Nálunk sokkal rosszabbul szerelők is megrendezették már. És a modern kori olimpiák kezdete óta téma hogy hazán /először még a Monarchia részeként/ rendezzen ilyen játékokat.
2021. júl. 26. 11:53
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

#4 Korábban én sem támogattam azt hogy Magyarország olimpiát rendezzen, hasonló gazdasági megfontolásból.

Azonban az az ellenkampány amit akkor folytattak, az egy kicsit más megvilágításba helyezte a dolgokat. Addigra már láthattuk, hogy amit a ballibek olyan nagyon támadnak, az általában pont hogy jó lenne az országnak. Utólag látszik is, hogy a magyar pályázat kiütése az bizony francia érdek volt, nem kizárt, hogy francia segítséggel a háttérben.

Ahogyan azóta több olyan világversenyt is megrendeztünk már aminél bebizonyosodott hogy nagyon jól és az ország számára gazdaságilag is előnyösen tudták megcsinálni.

Az olimpia rendezésében éppen akkor volt egy szemléletváltás és lehetőség lett volna arra, hogy anyagilag sokkal jobb kondíciókkal lehessen megcsinálni. A magyar rendezésnél felépülhetett volna - a nemzetközi olimpiai bizottság pénzének bevonásával - több út, közlekedési lehetőség, egy diákváros és sok pénzzel beszálltak volna az olimpiai terület alakításába is. Az akkori pályázat a 2024-es, 2028-as olimpiákról szólt volna. Nálunk még hiányzó struktúrát kellett volna addig felépíteni és nem a már meglevőket egy olimpia rendezéséhez igazítani. Ahogyan az addig elvégzett sportberuházások is már ezt készítették elő. Párizsban vagy most Japánban is a meglevő stadionokkal kell hozni a rendezés színvonalát, tényleg rengeteg olyan beruházással amire utána nincsen szükség. Nálunk viszont egy olimpiai falu eleve úgy épülhetett volna fel, hogy az utána is megmarad diákvárosként vagy a fiataloknak kiadható állami bérlakásokként.

A vizes Vb előtt is azt hallottuk, hogy mekkora veszteséget okoz az országnak, aztán semmi ilyenről nem volt szó.

2021. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Inkább azt mondja meg valaki, hogy mégis minek ide olimpia???
2021. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"Inkább azt mondja meg valaki, hogy mégis minek ide olimpia???" Cseh Katalintól kérdezd állítólag pénzt nyert a népszerűsítésére.
2021. júl. 26. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#2

Ha az jó szereplés, amit a magyarok csináltak, akkor nekem a haverjaim is jól szerepelnének, mert kb. ilyen szinten játszanak.

2021. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem még kivár. Mert nem szerepelnek olyan jól egyenlőre a sortolóink. Még eldönti, hogy melyik oldalról támadjon.
2021. júl. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!